logo-eu

20 lat tradycji

Contec to od 20 lat wiodący partner wielu firm konfekcyjnych w Polsce i w Europie. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala zaproponować Państwu najlepsze rozwiązania w technologii produkcji.

Dostarczane przez Contec produkty, gwarantują ciągłość i wysoką jakość produkcji w Państwa firmie.
Naszymi klientami są najwięksi producenci odzieży, bielizny, mebli, materacy, obuwia, tapicerki samochodowej. Wiedza i doświadczenie zdobyte we współpracy z firmami na całym świecie, pozwalają nam usprawniać zarówno istniejące, duże przedsiębiorstwa produkcyjne jak i wdrażać nowe technologie do firm wkraczających w fazę rozwoju.

Zgodnie z renomą, jaką wypracowaliśmy sobie podczas nieomal 20 lat obecności na rynku polskim, produkty jakie Państwu oferujemy są zawsze rekomendowane przez sprawdzonych i zaufanych dostawców, pozwalają więc na utrzymanie satysfakcjonującej jakości, a nasz dobrze zaopatrzony i zorganizowany magazyn i Dział Logistyczny gwarantują podwyższanie wydajności i efektywności Państwa produkcji.

« Wróć
Galeria

 

>>> SERWIS I NAPRAWA 


Sprawdź naszą ofertę w zakresie naprawy maszyn szwalniczych, cutterów, ploterów, wytwornic pary i maszyn specjalistycznych.

Szkolenie pracowników oraz wsparcie technologiczne.>>Czytaj wiecej


>>> PROJEKTY UNIJNE


Transformacja firmy w kierunku Przemysłu 4.0. poprzez zastosowanie elementów Big Data w powiązaniu z automatyzacją łańcucha dostaw, prognozowania popytu i zarządzania zapasami


 

>>Czytaj wiecej


>>> ZOBACZ WIDEO

 

Sprawdź nasz kanał You Tube żeby zobaczyć jak działają urządzenia z naszej oferty: maszyny i automaty szwalnicze, prasowalnicze, cuttery oraz urządzenia automatyzujące produkcje.


>>Czytaj wiecej

NEWS


Zobacz najnowsze wydarzenia w branży : targi, seminaria, nowości

Czytaj więcej

KATALOG ON-LINE


NOWY katalog produktów !

Pobierz

KATALOGI MASZYN I BROSZURY


Znajdź interesującą Cię część zamienną lub akcesoria - wszystko pod ręką !

Zobacz

WYSZUKIWARKA IGIEŁ


Jakie igły pasują do Twojej maszyny ?

Wyszukaj igły