STRONA GŁÓWNA  >  Rozwój firmy Contec za sprawą

Rozwój firmy Contec za sprawą zaprojektowania i wdrożenia nowych produktów


 

CONTEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich
Rozwój firmy Contec za sprawą zaprojektowania i wdrożenia nowych produktów

 

Celem projektu jest rozwój Przedsiębiorstwa, zwiększenie potencjału, zdobycie przewagi konkurencyjnej, w wyniku opracowania nowych, unikatowych projektów wzorniczych i wdrożenie do oferty nowych, wcześniej niewytwarzanych produktów: Customizowanych Paneli Dźwiękoszczelnych.

 

Planowane efekty: Cele przełożą się na miarodajne efekty w postaci wykorzystywania w działalności modelu tworzenia wartości rynkowej produktów i umiejętnego wykorzystania profesjonalnego procesu projektowania w działalności i funkcjonowaniu firmy. Nastąpi to za sprawą przeprowadzenia procesu projektowego i rozwinięcia współpracy z projektantami w wyniku zlecenia im zaprojektowania projektów wzorniczych nowych produktów, które zostaną wdrożone na rynek.

 

 

Krótki opis projektu: Realizacja Projektu ma posłużyć wsparciu Wnioskodawcy za sprawą przeprowadzenia profesjonalnego procesu projektowego, w wyniku którego zostaną opracowane nowe projekty wzornicze, dzięki którym wytworzone i wprowadzone do oferty firmy(oraz wdrożone na rynek)zostaną całkowicie nowe, nieprodukowane wcześniej produkty. Contec - zgodnie z wynikami wstępnego audytu zaprojektuje i wytworzy nową grupę produktową Customizowanych Paneli Dźwiękoszczelnych składającą się z 3 rodzajów paneli :panele wolnostojące ,panele naścienne oraz panele podsufitowe. Charakteryzować się one będą wysoką funkcjonalnością, pozytywnym wpływem na zdrowie, atrakcyjnym wzornictwem i wysoką jakością użytych do ich produkcji materiałów.

 

 

 

Wartość projektu: 977 235,00 PLN

Dofinansowanie projektu z UE: 794 500,00,00 PLN


 
 

SERWIS I NAPRAWA>>Czytaj wiecej

Rozwój firmy Contec za sprawą zaprojektowania i wdrożenia nowych produktów


 

>>Czytaj wiecej


KARIERA>>Czytaj wiecej

NEWS


Zobacz najnowsze wydarzenia w branży : targi, seminaria, nowości

Czytaj więcej

KATALOG ON-LINE


NOWY katalog produktów !

Pobierz

KATALOGI MASZYN I BROSZURY


Znajdź interesującą Cię część zamienną lub akcesoria - wszystko pod ręką !

Zobacz

WYSZUKIWARKA IGIEŁ


Jakie igły pasują do Twojej maszyny ?

Wyszukaj igły