logo-eu

STRONA GŁÓWNA  >  Aktualności  >  To były naprawdę pracowite godziny.

To były naprawdę pracowite godziny.

Podczas pierwszego dnia Targów Film, Foto, Video w Łodzi nasze stoisko odwiedziło kilkaset osób z całej Polski. Zainteresowanie naszymi produktami i ofertą przerosło nasze najśmielsze oczekiwania! Studio fotograficzne STYLESHOOTS – rewolucyjne narzędzie dla branży e-commerce i scanner 3D HUMAN SOLUTIONS – doskonały produkt wspierający postprodukcję i animację znalazły uznanie wśród profesjonalistów z branży foto i filmowej. Ten dzień zaowocował wieloma ciekawymi spotkaniami oraz rozmowami biznesowymi.


Jeżeli jesteście gdzieś blisko Łodzi, przez następne dwa dni macie szansę na zwiedzanie tej niesamowitej imprezy i poznanie oferty CONTEC. Setki firm z branży filmowej i fotograficznej w jednym miejscu! Tego nie możecie przegapić.


Zapraszamy do obejrzenia galeria zdjęć z pierwszego dnia targów.

« Wróć
Galeria

 

>>> SERWIS I NAPRAWA 


Sprawdź naszą ofertę w zakresie naprawy maszyn szwalniczych, cutterów, ploterów, wytwornic pary i maszyn specjalistycznych.

Szkolenie pracowników oraz wsparcie technologiczne.>>Czytaj wiecej


>>> PROJEKTY UNIJNE


Transformacja firmy w kierunku Przemysłu 4.0. poprzez zastosowanie elementów Big Data w powiązaniu z automatyzacją łańcucha dostaw, prognozowania popytu i zarządzania zapasami


 

>>Czytaj wiecej


>>> ZOBACZ WIDEO

 

Sprawdź nasz kanał You Tube żeby zobaczyć jak działają urządzenia z naszej oferty: maszyny i automaty szwalnicze, prasowalnicze, cuttery oraz urządzenia automatyzujące produkcje.


>>Czytaj wiecej

NEWS


Zobacz najnowsze wydarzenia w branży : targi, seminaria, nowości

Czytaj więcej

KATALOG ON-LINE


NOWY katalog produktów !

Pobierz

KATALOGI MASZYN I BROSZURY


Znajdź interesującą Cię część zamienną lub akcesoria - wszystko pod ręką !

Zobacz

WYSZUKIWARKA IGIEŁ


Jakie igły pasują do Twojej maszyny ?

Wyszukaj igły