logo-eu

STRONA GŁÓWNA  >  Aktualności  >  Firma Contec na targach Film Video Foto 2013

Firma Contec na targach Film Video Foto 2013

Po raz pierwszy nasza firma weźmie udział w prestiżowych XVI Targach Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video, które odbędą się w dniach 21-23 marca br. w Łodzi. Targi organizowane są przez Międzynarodowe Targi Łódzkie. Najstarsza impreza branżowa w Polsce po raz kolejny stanie się świętem wszystkich osób, których pasją jest uwiecznianie rzeczywistości w kadrze.

Firma Contec podczas targów zaprezentuje swoje 2 nowości produktowe: kompletne studio fotograficzne przeznaczone do fotografowania pacshots-ów - StyleShoots oraz precyzyjne urządzenie laserowe, Skaner Sylwetki Ludzkiej 3D, który może być wykorzystywany do generowania indywidualnych awatarów i ich animacji.

Zbliżająca się edycja targów to obok możliwości zobaczenia polskich i światowych nowości produktowych i usług okazja do zdobycia wiedzy na warsztatach i prezentacjach.
Film Video Foto 2013 to już 16. edycja corocznego święta fotografii i filmu w Łodzi. W oddanym w ubiegłym roku do użytku Centrum Konferencyjno - Wystawienniczym przy Alei Politechniki 4 przez trzy marcowe dni wszyscy miłośnicy fotografii, filmu i muzyki będą mogli celebrować swoją pasję zapoznając się z najnowszymi, branżowymi tendencjami, podnosząc swoje umiejętności i kompetencje, oraz obcować ze sztuką.
Obok zapoznania się z ofertą wystawców, zwiedzający, jak zawsze, będą mieli możliwość udziału w imprezach towarzyszących FVF. Program tych wydarzeń został przygotowany przez organizatorów targów, partnerów medialnych i wystawców.

Więcej informacji o targach na stronie organizatora: Targi Film Video Foto 2013 >>

« Wróć

 

>>> SERWIS I NAPRAWA 


Sprawdź naszą ofertę w zakresie naprawy maszyn szwalniczych, cutterów, ploterów, wytwornic pary i maszyn specjalistycznych.

Szkolenie pracowników oraz wsparcie technologiczne.>>Czytaj wiecej


>>> PROJEKTY UNIJNE


Transformacja firmy w kierunku Przemysłu 4.0. poprzez zastosowanie elementów Big Data w powiązaniu z automatyzacją łańcucha dostaw, prognozowania popytu i zarządzania zapasami


 

>>Czytaj wiecej


>>> ZOBACZ WIDEO

 

Sprawdź nasz kanał You Tube żeby zobaczyć jak działają urządzenia z naszej oferty: maszyny i automaty szwalnicze, prasowalnicze, cuttery oraz urządzenia automatyzujące produkcje.


>>Czytaj wiecej

NEWS


Zobacz najnowsze wydarzenia w branży : targi, seminaria, nowości

Czytaj więcej

KATALOG ON-LINE


NOWY katalog produktów !

Pobierz

KATALOGI MASZYN I BROSZURY


Znajdź interesującą Cię część zamienną lub akcesoria - wszystko pod ręką !

Zobacz

WYSZUKIWARKA IGIEŁ


Jakie igły pasują do Twojej maszyny ?

Wyszukaj igły