logo-eu

STRONA GŁÓWNA  >  Aktualności  >  Nowa odsłona sklepu internetowego Contec.pl

Nowa odsłona sklepu internetowego Contec.pl

Obecność w internecie wymaga ciągłych zmian, dostosowywania się do wymagań klientów, a także systematycznego podnoszenia poziomu usług. Po kilku miesiącach prac mamy przyjemność zaprezentować Wam najnowszą odsłonę sklepu Contec.pl, w której odnajdziecie nie tylko zmieniony wygląd i prostszą obsługę ale także szereg nowych funkcjonalności, które sprawią, że zakupy przez Internet będą jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze niż kiedykolwiek.

 

Najnowsza odsłona naszego sklepu to przede wszystkim zmodernizowany lay-out. Na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia chcieliśmy uczynić Contec.pl sklepem, w którym każdy bez względu na wiek czy poziom znajomości Internetu będzie w stanie w wygodny i przejrzysty sposób zrobić zakupy. Szczególną wagę przyłożyliśmy więc do czytelnego rozmieszczenia produktów i kategorii, oraz rozbudowaliśmy kartę produktu o takie funkcjonalności jak powiększenie zdjęcia, wizualizacja 360 produktu lub video prezentacja.

 

W celu polepszenia komunikacji podczas procesu zakupowego klient może skontaktować się z naszym konsultantem i uzyskać pomoc przy pomocy usługi LiveChat.

 

Mamy nadzieje, że najnowsza odsłona naszego sklepu przypadnie Wam do gustu. Pamiętajcie, że zmieniamy się dla Was dlatego jeżeli jakikolwiek element naszej strony wzbudzi Wasze zastrzeżenia koniecznie poinformujcie nas o tym: info@contec.pl 


« Wróć

 

>>> SERWIS I NAPRAWA 


Sprawdź naszą ofertę w zakresie naprawy maszyn szwalniczych, cutterów, ploterów, wytwornic pary i maszyn specjalistycznych.

Szkolenie pracowników oraz wsparcie technologiczne.>>Czytaj wiecej


>>> PROJEKTY UNIJNE


Transformacja firmy w kierunku Przemysłu 4.0. poprzez zastosowanie elementów Big Data w powiązaniu z automatyzacją łańcucha dostaw, prognozowania popytu i zarządzania zapasami


 

>>Czytaj wiecej


>>> ZOBACZ WIDEO

 

Sprawdź nasz kanał You Tube żeby zobaczyć jak działają urządzenia z naszej oferty: maszyny i automaty szwalnicze, prasowalnicze, cuttery oraz urządzenia automatyzujące produkcje.


>>Czytaj wiecej

NEWS


Zobacz najnowsze wydarzenia w branży : targi, seminaria, nowości

Czytaj więcej

KATALOG ON-LINE


NOWY katalog produktów !

Pobierz

KATALOGI MASZYN I BROSZURY


Znajdź interesującą Cię część zamienną lub akcesoria - wszystko pod ręką !

Zobacz

WYSZUKIWARKA IGIEŁ


Jakie igły pasują do Twojej maszyny ?

Wyszukaj igły