logo-eu

 

Poznaj KORZYŚCI płynące ze współpracy dwóch liderów

Contec & Coats


Doradztwo i wsparcie techniczne
Decydując się na zakup nici Coats® możesz liczyć na wsparcie techniczne naszych ekspertów, którzy pomogą Ci nie tylko w odpowiednim doborze produktu, ale zasugerują jaki system igieł zastosować, aby uniknąć zrywania czy ścierania się nici.

 

Kompleksowa obsługa i optymalizacja
Contec oferuje kompleksowe wyposażenie szwalni i krojowni : maszyny szwalnicze, cuttery, lagowarki, stoły prasowalnicze, części zamienne, igły, nici, krzesła i akcesoria krawieckie. Wykorzystaj nasze wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę techniczną i sięgnij po najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.

 

Nowoczesny magazyn
Automatyczne magazyny szufladowe znacznie przyśpiesza realizację Twojego zamówienia.
Dodatkowym atutem jest stosunkowo bliska odległości z magazynem centralnym, który pozwala na zapewnienie naszym odbiorcom ciągłości dostaw w ustalonych wcześniej terminach realizacji.

 


 

Nici do szycia

Nici Coats wyróżniają się nie tylko doskonałym wyglądem, lecz również wyjątkową odpornością na rozrywanie, zużycie, nie pilinguje się i nieustanne utrzymanie intensywności kolorów. Dedykowane są one do precyzyjnego szycia różnorodnych materiałów, włączając w to tkaniny, dzianiny, wyroby skórzane, materiały techniczne, pikowanie mebli tapicerowanych oraz produkcję pokrowców na materace - zachowując przy tym minimalną produkcję pyłu. Wybierając nici od Coats, otrzymujesz pewność najwyższej jakości, wytrzymałości i komfortu użytkowania, co z całą pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

 Jesteś zainteresowany ofertą na nici Coats, skontaktuj się z nami.

Maciej Kwapisz
m.kwapisz@contec.pl
+ 48 782 547 009