logo-eu

 

Zapraszamy na nasze stoisko: Hala C, C2.62 podczas Targów FAST TEXTIL 2023, które odbędą się w dniach 21-23 listopada 2023 w Nadarzynie k. Warszawy.

Firma Contec to profesjonalny dostawca maszyn szwalniczych, cutterów, lagowarek oraz kompleksowych rozwiązań automatyzujących procesy produkcyjne.

Podczas Targów pokażemy :

  • Cutter PROCUT niemieckiej marki Bullmer - bardzo wydajny i efektywny cutter wielowarstwowy

  • Lagowarka SEMA LCC 3200 –  najnowszy system do automatycznego rozwijania oraz wzdłużnego i poprzecznego cięcia z płynną regulacją prędkości cięcia i lagowania.

  • Ramię robota z głowicą szyjącą SEMA AR 6OV – w pełni zintegrowane stanowiska umożliwiające wykonywanie operacji szycia bez udziału operatora maszyny. Rozwiązanie oparte na automatycznych, programowalnych robotach 4 lub 5-osiowych współpracujących z maszynami szyjącymi. Wszystkie produkty SEMA powstają w 100% w Polsce.

  • Maszyny JUKI - profesjonalne maszyny szwalnicze skierowane do użytkowników w sektorze przemysłowy

  • Szeroki wachlarz dodatków krawieckich oraz części zamiennych, m.in. nici Coats, rzepy Velcro, igły Schmetz i Groz Beckert, nożyczki Fiskars i Mundial, części zamienne Juki, Durkopp Adler, Pfaff, Pegasus, Brother, Yamato i wiele innych

 

Skontaktuj się z nami i odbierz BEZPŁATNY BILET 👉m.pierzchala@contec.pl

 

Do zobaczenia już wkótce !

 

« Wróć

 

>>> SERWIS I NAPRAWA 


Sprawdź naszą ofertę w zakresie naprawy maszyn szwalniczych, cutterów, ploterów, wytwornic pary i maszyn specjalistycznych.

Szkolenie pracowników oraz wsparcie technologiczne.>>Czytaj wiecej


>>> PROJEKTY UNIJNE


Transformacja firmy w kierunku Przemysłu 4.0. poprzez zastosowanie elementów Big Data w powiązaniu z automatyzacją łańcucha dostaw, prognozowania popytu i zarządzania zapasami


 

>>Czytaj wiecej


>>> ZOBACZ WIDEO

 

Sprawdź nasz kanał You Tube żeby zobaczyć jak działają urządzenia z naszej oferty: maszyny i automaty szwalnicze, prasowalnicze, cuttery oraz urządzenia automatyzujące produkcje.


>>Czytaj wiecej

NEWS


Zobacz najnowsze wydarzenia w branży : targi, seminaria, nowości

Czytaj więcej

KATALOG ON-LINE


NOWY katalog produktów !

Pobierz

KATALOGI MASZYN I BROSZURY


Znajdź interesującą Cię część zamienną lub akcesoria - wszystko pod ręką !

Zobacz

WYSZUKIWARKA IGIEŁ


Jakie igły pasują do Twojej maszyny ?

Wyszukaj igły