logo-eu


Zapraszamy na Kompozyt-Expo 2023 - Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych!

 

Zapraszamy Was na nasze stoisko: W12 😉

 

Skontaktuj się z nami i odbierz BEZPŁATNY BILET

 


Firma Contec od lat jest niekwestionowanym dostawcą niestandardowych rozwiązań w zakresie automatyzacji procesów produkcyjnych.

Jednym z trzech urządzeń jakie zaprezentujemy podczas Targów jest jednowarstwowy cutter X-Cut niemieckiej marki Bullmer, który jest idealną alternatywą dla rozbudowanych systemów i świetnie sprawdzi się do cięcia surowców kompozytowych.


Drugim urządzeniem jakie zaprezentujemy to lagowarka SEMA LCC 3200 – nasz najnowszy system do automatycznego rozwijania oraz wzdłużnego i poprzecznego cięcia z płynną regulacją prędkości cięcia i lagowania.


Trzecim urządzeniem prezentowanym podczas wydarzenia będzie zintegrowane ramię robota z głowicą szyjącą SEMA AR 6OV. SEMA MACHINES serii AR to w pełni zintegrowane stanowiska umożliwiające wykonywanie operacji szycia bez udziału operatora maszyny. Rozwiązanie oparte na automatycznych, w pełni programowalnych robotach 4 lub 5-osiowych współpracujących z maszynami szyjącymi. Wszystkie produkty SEMA powstają w 100% w Polsce.


« Wróć

 

>>> SERWIS I NAPRAWA 


Sprawdź naszą ofertę w zakresie naprawy maszyn szwalniczych, cutterów, ploterów, wytwornic pary i maszyn specjalistycznych.

Szkolenie pracowników oraz wsparcie technologiczne.>>Czytaj wiecej


>>> PROJEKTY UNIJNE


Transformacja firmy w kierunku Przemysłu 4.0. poprzez zastosowanie elementów Big Data w powiązaniu z automatyzacją łańcucha dostaw, prognozowania popytu i zarządzania zapasami


 

>>Czytaj wiecej


>>> ZOBACZ WIDEO

 

Sprawdź nasz kanał You Tube żeby zobaczyć jak działają urządzenia z naszej oferty: maszyny i automaty szwalnicze, prasowalnicze, cuttery oraz urządzenia automatyzujące produkcje.


>>Czytaj wiecej

NEWS


Zobacz najnowsze wydarzenia w branży : targi, seminaria, nowości

Czytaj więcej

KATALOG ON-LINE


NOWY katalog produktów !

Pobierz

KATALOGI MASZYN I BROSZURY


Znajdź interesującą Cię część zamienną lub akcesoria - wszystko pod ręką !

Zobacz

WYSZUKIWARKA IGIEŁ


Jakie igły pasują do Twojej maszyny ?

Wyszukaj igły