logo-eu


Tworząc kolekcję ubrań koncepcja może wielokrotnie ewoluować. Angażuje to wiele czasu, który możesz oszczędzić dzięki zastosowaniu systemu CAD.Assyst i modułu makr.

Możesz w prosty sposób tworzyć konstrukcje, które będą dostosowane do Twoich szablonów oraz wartości stopniowania.


Jeśli jesteś zainteresowany systemem Assyst, skontaktuj się z Doradcą: 

Małgorzata Tracz
663 903 108
m.tracz@contec.plCAD.Assyst przejmie od Ciebie najbardziej żmudne i powtarzalne etapy pracy, pamiętając o zależnościach np. wynikających z rozmiaru ubrania.Dzięki modułowi makr będziesz mógł skupić się na tym, co lubisz najbardziej – na kreatywnej, pełnej pasji pracy nad nową kolekcją produktów.


Korzystając z CAD.Assyst w znacznym stopniu ograniczasz występowanie pomyłek produkcyjnych. 


Pamiętaj, że CAD.Assyst to o wiele więcej korzyści - masz do dyspozycji ponad 400 funkcji programu, które umożliwiają szybkie przygotowanie szablonów dla różnych typów tkanin z uwzględnieniem konieczności szybkiego przepływu danych w dziale przygotowania produkcji. System Assyst pozwala na efektywne monitorowanie i zarządzanie produktami na wszystkich etapach przygotowania produkcji.« Wróć

 

>>> SERWIS I NAPRAWA 


Sprawdź naszą ofertę w zakresie naprawy maszyn szwalniczych, cutterów, ploterów, wytwornic pary i maszyn specjalistycznych.

Szkolenie pracowników oraz wsparcie technologiczne.>>Czytaj wiecej


>>> PROJEKTY UNIJNE


Transformacja firmy w kierunku Przemysłu 4.0. poprzez zastosowanie elementów Big Data w powiązaniu z automatyzacją łańcucha dostaw, prognozowania popytu i zarządzania zapasami


 

>>Czytaj wiecej


>>> ZOBACZ WIDEO

 

Sprawdź nasz kanał You Tube żeby zobaczyć jak działają urządzenia z naszej oferty: maszyny i automaty szwalnicze, prasowalnicze, cuttery oraz urządzenia automatyzujące produkcje.


>>Czytaj wiecej

NEWS


Zobacz najnowsze wydarzenia w branży : targi, seminaria, nowości

Czytaj więcej

KATALOG ON-LINE


NOWY katalog produktów !

Pobierz

KATALOGI MASZYN I BROSZURY


Znajdź interesującą Cię część zamienną lub akcesoria - wszystko pod ręką !

Zobacz

WYSZUKIWARKA IGIEŁ


Jakie igły pasują do Twojej maszyny ?

Wyszukaj igły