logo-eu

 

Czas to pieniądz - wie o tym każdy przedsiębiorca. Projektując ubrania czy meble długim i żmudnym procesem jest dostosowywanie tych samych elementów do różnych rozmiarów i modeli produktu. Mogą zdarzać się kosztowne pomyłki, które wpływają na czas realizacji zamówienia. Czy da się tego uniknąć? Oczywiście!


 

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Assyst, skontaktuj się z Doradcą: 

Małgorzata Tracz
663 903 108
m.tracz@contec.plAssyst CAD/CAM jest narzędziem, które w pełni obsługuje konstruowanie szablonów, ich modyfikację, digitalizację, stopniowanie oraz efektywne tworzenie optymalnych układów rozkroju.


Bank danych DATA.PILOT to jeden z wielu modułów sytemu Assyst. 


Dzięki niemu możesz w prosty sposób dokonywać modyfikacji wybranego elementu tak, aby automatycznie był zaktualizowany i dostosowany do wszystkich modeli i układów kroju. Wystarczy chwila, żeby automatycznie wprowadzić poprawki w wielu projektach. 

 

 Bazy danych - użycie szablonu rękawa w wielu projektach

 

 

Program umożliwia archiwizację różnych faz projektowania oraz ponowne wykorzystanie istniejących danych.


Bardzo ważnym aspektem korzystania z Assyst CAD/CAM jest dostęp do aktualnych szablonów i projektów dla wszystkich pracowników. Eliminuje to w dużym stopniu pomyłki przy produkcji. Można również dodatkowo weryfikować poprawność przygotowanych szablonów.