logo-eu

Szanowni Państwo,

 

Wszyscy przeżywamy skutki globalnej pandemii. Jest to czas różnego rodzaju zmian i wyzwań, które mają negatywny wpływ na nasze życie i prowadzoną działalność gospodarczą.

 

Od końca 2020 roku rejestrujemy ogromne podwyżki i ograniczenia w dostawach towarów zwłaszcza w obszarze produkcji stali, produkcji sklejki, wzrostu kosztów transportu. Dodatkowo wzrosły ceny w pozostałych grupach towarów jak produkty z tworzyw sztucznych, opakowań, lakierów proszkowych jak i opłat za energię elektryczną.

 

Niestety pomimo tych wszystkich starań i już wprowadzonych zmian w obszarze naszych cenników, jesteśmy zmuszeni do dokonania kolejnej korekty cen krzeseł PROF INDUSTRIAL o zwiększone koszty ich produkcji.

 

W załączeniu aktualny cennik na wszystkie modele krzeseł obowiązujący od 1go czerwca 2021. Wszystkie już złożone zamówienia zachowają oczywiście dotychczasową cenę.

 

Prosimy o szerokie zrozumienie naszej sytuacji, dołożymy wszelkich starań by pozostać Państwa stałym dostawcą i spełnić wszystkie wymagania z tym związane.
 

 

 

 

« Wróć

 

>>> SERWIS I NAPRAWA 


Sprawdź naszą ofertę w zakresie naprawy maszyn szwalniczych, cutterów, ploterów, wytwornic pary i maszyn specjalistycznych.

Szkolenie pracowników oraz wsparcie technologiczne.>>Czytaj wiecej


>>> PROJEKTY UNIJNE


Transformacja firmy w kierunku Przemysłu 4.0. poprzez zastosowanie elementów Big Data w powiązaniu z automatyzacją łańcucha dostaw, prognozowania popytu i zarządzania zapasami


 

>>Czytaj wiecej


>>> ZOBACZ WIDEO

 

Sprawdź nasz kanał You Tube żeby zobaczyć jak działają urządzenia z naszej oferty: maszyny i automaty szwalnicze, prasowalnicze, cuttery oraz urządzenia automatyzujące produkcje.


>>Czytaj wiecej

NEWS


Zobacz najnowsze wydarzenia w branży : targi, seminaria, nowości

Czytaj więcej

KATALOG ON-LINE


NOWY katalog produktów !

Pobierz

KATALOGI MASZYN I BROSZURY


Znajdź interesującą Cię część zamienną lub akcesoria - wszystko pod ręką !

Zobacz

WYSZUKIWARKA IGIEŁ


Jakie igły pasują do Twojej maszyny ?

Wyszukaj igły