logo-eu

STRONA GŁÓWNA  >  Aktualności  >    VEIT GmbH - Innowacje w kryzysie wywołanym

 

VEIT GmbH - Innowacje w kryzysie wywołanym przez pandemię koronawirusa

„Obecna sytuacja pandemiczna wyraźnie pokazuje, jak ważne są takie ukierunkowane środki w zakresie higieny. Minimalizacja zanieczyszczenia aerozolami, zwłaszcza w ruchliwych pomieszczeniach, stanowi istotny wkład w te działania”, wyjaśnia Christopher Veit. „Zwłaszcza, że im większa liczba osób w danym miejscu, stale wzrasta też zanieczyszczenie powietrza w otoczeniu wirusami i bakteriami.”

 

Najnowszym osiągnięciem firmy VEIT GmbH są oczyszczacze powietrza w dwóch rozmiarach do usuwania wirusów i bakterii z powietrza w pomieszczeniu - VEIT AC 10 i AC 20.

 

Oczyszczacz powietrza VEIT - Oczyszcza powietrze w pomieszczeniu z bakterii i wirusów

 

 

Nowe oczyszczacze powietrza firmy VEIT umożliwiają dezynfekcję powietrza promieniowaniem ultrafioletowym, a tym samym dają możliwość stworzenia nie tylko cennego fizjologicznie klimatu w pomieszczeniu. Promieniowanie UV-C może wyeliminować do 99% bakterii i wirusów z powietrza. Wraz ze spadkiem ilości zarazków zmniejsza się również ryzyko infekcji dróg oddechowych.

Wydajny wentylator kieruje powietrze z pomieszczenia przez filtr przeciwpyłowy do systemu, gdzie jest ono dezynfekowane przez lampy UV-C. Po zakończeniu procesu oczyszczone powietrze wraca do otoczenia. Korzyść dla użytkownika polega na tym, że dzieje się to bez dodatków chemicznych. Eliminowane są związane z tym negatywne efekty (np. tworzenie się zapachów, pozostałości na powierzchni itp.). Obszary zastosowań to biura i sale konferencyjne, poczekalnie, gabinety zabiegowe, gastronomia, pomieszczenia ogólnodostępne, zakłady produkcyjne, sale sprzedaży i wiele innych.

« Wróć
Galeria

 

>>> SERWIS I NAPRAWA 


Sprawdź naszą ofertę w zakresie naprawy maszyn szwalniczych, cutterów, ploterów, wytwornic pary i maszyn specjalistycznych.

Szkolenie pracowników oraz wsparcie technologiczne.>>Czytaj wiecej


>>> PROJEKTY UNIJNE


Transformacja firmy w kierunku Przemysłu 4.0. poprzez zastosowanie elementów Big Data w powiązaniu z automatyzacją łańcucha dostaw, prognozowania popytu i zarządzania zapasami


 

>>Czytaj wiecej


>>> ZOBACZ WIDEO

 

Sprawdź nasz kanał You Tube żeby zobaczyć jak działają urządzenia z naszej oferty: maszyny i automaty szwalnicze, prasowalnicze, cuttery oraz urządzenia automatyzujące produkcje.


>>Czytaj wiecej

NEWS


Zobacz najnowsze wydarzenia w branży : targi, seminaria, nowości

Czytaj więcej

KATALOG ON-LINE


NOWY katalog produktów !

Pobierz

KATALOGI MASZYN I BROSZURY


Znajdź interesującą Cię część zamienną lub akcesoria - wszystko pod ręką !

Zobacz

WYSZUKIWARKA IGIEŁ


Jakie igły pasują do Twojej maszyny ?

Wyszukaj igły