logo-eu

Bezpłatne testy – Klejarka Kannegieser BX 1000 – umów się już dzisiaj !!!


Decyzja o zakupie nowego urządzenia to często krok milowy dla Twojego przedsiębiorstwa. Aby ją ułatwić Contec organizuje dla Państwa możliwość bezpłatnego testu, w swojej siedzibie w Ksawerowie Łódzkim, który pozwoli zapoznać się z Klejarką Kannegiesser BX 1000. Będzie to znakomita okazja do indywidualnej prezentacji urządzenia oraz sprawdzenia możliwości jego wykorzystania w prowadzonej przez Państwa działalności

 

Kompaktowa forma klejarki Kannegiesser BX 1000 minimalizuje wielkość maszyny. Stosowana do   klejenia wszelkiego rodzaju materiałów wierzchnich oraz wkładów. Dzięki systemowi oddzielnych, osobno regulowanych dwóch stref grzania: 2 górnych i 2 dolnych grzałek (opatentowana technologia) pozwala optymalnie oddziaływać na materiał. Szybkie nagrzewanie maszyny przy rozruchu. Po rozruchu maszyny pobór mocy w trakcie pracy zmniejsza się do około 10,0 KW. Posiada manualny panel sterowania, łatwy w obsłudze, z logicznym układem parametrów. System diagnozowania umożliwia szybkie wskazanie ewentualnych problemów, np.: brak powietrza, regulację głośności i kontrolę elementów grzewczych, prowadzi do szybkiego rozwiązywania problemów oraz minimalizuje przestoje. Taśma siatkowa umieszczona na końcu maszyny zapewnia właściwe chłodzenie materiału. System docisku C Medium  / 1000 mm (zawarty w cenie).


- powierzchnia robocza 1000 mm

- niski pobór mocy (10,0 KW po rozruchu)

- intuicyjny panel sterowania

- system diagnozowania minimalizujący przestoje

>>obejrzyj<<


Prosimy o kontak:

Jakub Nowak

Product Manager

E:   j.nowak@contec.pl
M: +48 781 677 000

Contec Sp. z o.o.                                       
ul. Łódzka 78

95-054 Ksawerów
www.contec.pl; info@contec.pl

tel. 042 227 11 40; fax 042 213 84 27

« Wróć

 

>>> SERWIS I NAPRAWA 


Sprawdź naszą ofertę w zakresie naprawy maszyn szwalniczych, cutterów, ploterów, wytwornic pary i maszyn specjalistycznych.

Szkolenie pracowników oraz wsparcie technologiczne.>>Czytaj wiecej


>>> PROJEKTY UNIJNE


Transformacja firmy w kierunku Przemysłu 4.0. poprzez zastosowanie elementów Big Data w powiązaniu z automatyzacją łańcucha dostaw, prognozowania popytu i zarządzania zapasami


 

>>Czytaj wiecej


>>> ZOBACZ WIDEO

 

Sprawdź nasz kanał You Tube żeby zobaczyć jak działają urządzenia z naszej oferty: maszyny i automaty szwalnicze, prasowalnicze, cuttery oraz urządzenia automatyzujące produkcje.


>>Czytaj wiecej

NEWS


Zobacz najnowsze wydarzenia w branży : targi, seminaria, nowości

Czytaj więcej

KATALOG ON-LINE


NOWY katalog produktów !

Pobierz

KATALOGI MASZYN I BROSZURY


Znajdź interesującą Cię część zamienną lub akcesoria - wszystko pod ręką !

Zobacz

WYSZUKIWARKA IGIEŁ


Jakie igły pasują do Twojej maszyny ?

Wyszukaj igły