logo-eu

STRONA GŁÓWNA  >  Aktualności  >  Nowy skaner 3D sylwetki ludzkiej!

Nowy skaner 3D sylwetki ludzkiej!

Grupa Human Solutions przedstawiła nowy, bezdotykowy skaner 3D sylwetki ludzkiej. Unikalna na skalę światową technologia 3D Depth Sensors, pozwala w pełni automatycznie, stworzyć skanatar idealnie odwzorowujący wymiary osoby skanowanej. Czas to jedynie sekunda! A samo urządzenie zajmuje jedynie 3m2.

Waga nowego urządzenia to jedynie 30kg, co czynie je bardziej mobilnym, a czas przygotowania do pracy to zaledwie 30 minut.

Oprogramowanie jest oparte na sprawdzonych rozwiązaniach, które pozwalają na tworzyć skanatary odpowiadające z potrzebom Klienta. Skanatary mogą być później wykorzystane w wirtualnych symulacjach programu Vidya, tworząc całościowo jeden proces.

« Wróć
Galeria

 

>>> SERWIS I NAPRAWA 


Sprawdź naszą ofertę w zakresie naprawy maszyn szwalniczych, cutterów, ploterów, wytwornic pary i maszyn specjalistycznych.

Szkolenie pracowników oraz wsparcie technologiczne.>>Czytaj wiecej


>>> PROJEKTY UNIJNE


Transformacja firmy w kierunku Przemysłu 4.0. poprzez zastosowanie elementów Big Data w powiązaniu z automatyzacją łańcucha dostaw, prognozowania popytu i zarządzania zapasami


 

>>Czytaj wiecej


>>> ZOBACZ WIDEO

 

Sprawdź nasz kanał You Tube żeby zobaczyć jak działają urządzenia z naszej oferty: maszyny i automaty szwalnicze, prasowalnicze, cuttery oraz urządzenia automatyzujące produkcje.


>>Czytaj wiecej

NEWS


Zobacz najnowsze wydarzenia w branży : targi, seminaria, nowości

Czytaj więcej

KATALOG ON-LINE


NOWY katalog produktów !

Pobierz

KATALOGI MASZYN I BROSZURY


Znajdź interesującą Cię część zamienną lub akcesoria - wszystko pod ręką !

Zobacz

WYSZUKIWARKA IGIEŁ


Jakie igły pasują do Twojej maszyny ?

Wyszukaj igły