logo-eu

STRONA GŁÓWNA  >  Aktualności  >  Nowy większy plotter taśmowy SM-320-TA

Nowy większy plotter taśmowy SM-320-TA

Dla jednego z największych Europejskich producentów rozwiązań z PVC, S.M.R.E przygotowało większą wersję plotera taśmowego SM-320-TA.

Jak wszystkie taśmowe SM-320-TA, maszyna wyróżnia się wyjątkowo solidną stalową strukturą oraz niezniszczalnym wielowarstwowym pasem, który zamiast standardowych 3 metrów, wydłużono do 5 (z szerokością pracy 3,2 metra) dając znaczne zmniejszenie liczby przeciągnięć potrzebnych do cięcia bardzo dużych powierzchni.

Jednym z wymagań Klienta było, aby maszyna S.M.R.E. miała wyższą prędkość cięcia od tej na której Klient pracował do tej pory (zbudowanej przez jednego z największych konkurentów S.M.R.E.).

Zespół S.M.R.E.  znacznie podniósł przyspieszenie oraz maksymalna prędkość maszyny ( o 50%), dzięki czemu SM-320-TA tnie z maksymalną prędkością 60 metrów/minutę, robiąc to 30% szybciej przy liniach prostych i dużych załamaniach oraz 6% szybciej przy złożonych wzorach, niż urządzenie na którym Klient pracował poprzednio.

« Wróć
Galeria

 

>>> SERWIS I NAPRAWA 


Sprawdź naszą ofertę w zakresie naprawy maszyn szwalniczych, cutterów, ploterów, wytwornic pary i maszyn specjalistycznych.

Szkolenie pracowników oraz wsparcie technologiczne.>>Czytaj wiecej


>>> PROJEKTY UNIJNE


Transformacja firmy w kierunku Przemysłu 4.0. poprzez zastosowanie elementów Big Data w powiązaniu z automatyzacją łańcucha dostaw, prognozowania popytu i zarządzania zapasami


 

>>Czytaj wiecej


>>> ZOBACZ WIDEO

 

Sprawdź nasz kanał You Tube żeby zobaczyć jak działają urządzenia z naszej oferty: maszyny i automaty szwalnicze, prasowalnicze, cuttery oraz urządzenia automatyzujące produkcje.


>>Czytaj wiecej

NEWS


Zobacz najnowsze wydarzenia w branży : targi, seminaria, nowości

Czytaj więcej

KATALOG ON-LINE


NOWY katalog produktów !

Pobierz

KATALOGI MASZYN I BROSZURY


Znajdź interesującą Cię część zamienną lub akcesoria - wszystko pod ręką !

Zobacz

WYSZUKIWARKA IGIEŁ


Jakie igły pasują do Twojej maszyny ?

Wyszukaj igły