logo-eu

STRONA GŁÓWNA  >  Aktualności  >  automarker.com - oszczędność tkaniny nawet o

automarker.com - oszczędność tkaniny nawet o 5%!

Współpracuje ze wszystkimi systemami CAD/CAM. Masz miesiąc na darmowe testy.

Obsługa podpowie Ci jak efektywnie zastosować to narzędzie w Twojej firmie.

Nie musisz inwestować w sprzęt, kupować programu, najnowsze aktualizacje są dostępne on-line. Najlepsza wydajność, w najkrótszym czasie, 7 dni w tygodniu, 24h na dobę, możesz optymalizować nawet 100 układów kroju jednocześnie. Parametry dostosowane do Twojej krojowni, długość stołów, wysokość nakładów, koszty krojenia za 1mb.  Dostępne różne profile autoukładania szablonów (m.in. komplet po komplecie; szablony z dopasowaniem do wzoru; optymalizacja szablonów przy materiale z odcieniem i wiele innych).

Narzędzie do konwersji i wymiany danych między różnymi programami CAD/CAM np. Lectra, Gerber, Assyst…  Możliwość generowania plików na wszystkie dostępne na rynku cuttery i plotery.

autocost - optymalizacja zleceń produkcyjnych dla krojowni

Mniej może znaczyć więcej ... mniejsze zużycie materiału... większe zyski dla Ciebie!
Materiał jest największym jednostkowym kosztem w produkcji odzieży. Odpowiada za co najmniej 30 procent przyszłej ceny sprzedaży. Dlatego tak ważne jest optymalne planowanie produkcji, aby zużycie materiału było jak najmniejsze, przy odpowiedniej jakości wykroju. Tym zajmuje się AutoCost. Dostajesz zlecenie, możesz je automatycznie wczytać do AutoCOST, a system podpowie Ci  jakie kombinacje rozmiarów zastosować i automatycznie wygeneruje Ci układy kroju na dowolny plotter lub cutter.

 

więcej informacji >>>

« Wróć
Galeria

 

>>> SERWIS I NAPRAWA 


Sprawdź naszą ofertę w zakresie naprawy maszyn szwalniczych, cutterów, ploterów, wytwornic pary i maszyn specjalistycznych.

Szkolenie pracowników oraz wsparcie technologiczne.>>Czytaj wiecej


>>> PROJEKTY UNIJNE


Transformacja firmy w kierunku Przemysłu 4.0. poprzez zastosowanie elementów Big Data w powiązaniu z automatyzacją łańcucha dostaw, prognozowania popytu i zarządzania zapasami


 

>>Czytaj wiecej


>>> ZOBACZ WIDEO

 

Sprawdź nasz kanał You Tube żeby zobaczyć jak działają urządzenia z naszej oferty: maszyny i automaty szwalnicze, prasowalnicze, cuttery oraz urządzenia automatyzujące produkcje.


>>Czytaj wiecej

NEWS


Zobacz najnowsze wydarzenia w branży : targi, seminaria, nowości

Czytaj więcej

KATALOG ON-LINE


NOWY katalog produktów !

Pobierz

KATALOGI MASZYN I BROSZURY


Znajdź interesującą Cię część zamienną lub akcesoria - wszystko pod ręką !

Zobacz

WYSZUKIWARKA IGIEŁ


Jakie igły pasują do Twojej maszyny ?

Wyszukaj igły