logo-eu

STRONA GŁÓWNA  >  Aktualności  >  S.M.R.E. - kolejne instalacje za nami!

S.M.R.E. - kolejne instalacje za nami!


W ostatnim tygodniu uruchomiliśmy dwa kolejne urządzenia. Obie maszyny działają w firmie SELT SUN PROTECTION SYSTEMS, która jest niekwestionowanym liderem produkcji wewnętrznych i zewnętrznych systemów przeciwsłonecznych. Firma dostarcza swoje systemy zarówno do odbiorców krajowych w Polsce, jak i za granicą m.in. do: Niemiec, Austrii, Belgi, Szwajcarii, Szwecji, Norwegii, Danii, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch, Cypru, Rosji, Ukrainy, Kazachstanu, Australii, Japonii.

SM-215-SA
Liniowy system automatycznego zgrzewania SM-215-SA jest lżejszą wersją SM-210-SA i został specjalnie opracowany, aby zaspokoić potrzeby Klientów, którzy poszukują prostego, konkurencyjnego cenowo, urządzenia do ciągłego klejenia liniowego tkanin technicznych. SM-215-SA instaluje się w zależności od rodzaju materiału, z głowicą do zgrzewania na gorąco, ultradźwiękami lub klejem.

Więcej o urządzeniu>>>

SM-375-TA
Ploter do cięcia tkanin technicznym różnymi narzędziami zainstalowanymi jednocześnie np. nóż krążkowy, nóż typy „ cruch cut”, laser. Powierzchnia cięcia 4.000 x 7.000 mm.


Więcej o urządzeniu>>>

« Wróć
Galeria

 

>>> SERWIS I NAPRAWA 


Sprawdź naszą ofertę w zakresie naprawy maszyn szwalniczych, cutterów, ploterów, wytwornic pary i maszyn specjalistycznych.

Szkolenie pracowników oraz wsparcie technologiczne.>>Czytaj wiecej


>>> PROJEKTY UNIJNE


Transformacja firmy w kierunku Przemysłu 4.0. poprzez zastosowanie elementów Big Data w powiązaniu z automatyzacją łańcucha dostaw, prognozowania popytu i zarządzania zapasami


 

>>Czytaj wiecej


>>> ZOBACZ WIDEO

 

Sprawdź nasz kanał You Tube żeby zobaczyć jak działają urządzenia z naszej oferty: maszyny i automaty szwalnicze, prasowalnicze, cuttery oraz urządzenia automatyzujące produkcje.


>>Czytaj wiecej

NEWS


Zobacz najnowsze wydarzenia w branży : targi, seminaria, nowości

Czytaj więcej

KATALOG ON-LINE


NOWY katalog produktów !

Pobierz

KATALOGI MASZYN I BROSZURY


Znajdź interesującą Cię część zamienną lub akcesoria - wszystko pod ręką !

Zobacz

WYSZUKIWARKA IGIEŁ


Jakie igły pasują do Twojej maszyny ?

Wyszukaj igły