logo-eu

STRONA GŁÓWNA  >  Aktualności  >  Premierowa edycja Targów TECHCONFEX w

Premierowa edycja Targów TECHCONFEX w Łodzi.

W dniach 9-10 kwietnia 2014 w Centrum Wystawienniczym Expo w Łodzi odbędzie się premierowa edycja TechConfex - targów maszyn, technologii i surowców do produkcji odzieży, tapicerki i konfekcji technicznej.
Inicjatorami przedsięwzięcia są producenci i dystrybutorzy różnorodnych rozwiązań dla przemysłu odzieżowo-tekstylnego, co stanowi gwarancję wysokiego poziomu imprezy organizowanej w nowej, ciekawej formule, otwartej dla wszystkich zainteresowanych wystawców. Podczas targów TechConfex przedsiębiorcy z branży będą mieli możliwość zapoznania się z bogatą ofertą szerokiego grona dostawców i producentów maszyn, urządzeń, materiałów, surowców i dodatków.

więcej>>>

« Wróć

 

>>> SERWIS I NAPRAWA 


Sprawdź naszą ofertę w zakresie naprawy maszyn szwalniczych, cutterów, ploterów, wytwornic pary i maszyn specjalistycznych.

Szkolenie pracowników oraz wsparcie technologiczne.>>Czytaj wiecej


>>> PROJEKTY UNIJNE


Transformacja firmy w kierunku Przemysłu 4.0. poprzez zastosowanie elementów Big Data w powiązaniu z automatyzacją łańcucha dostaw, prognozowania popytu i zarządzania zapasami


 

>>Czytaj wiecej


>>> ZOBACZ WIDEO

 

Sprawdź nasz kanał You Tube żeby zobaczyć jak działają urządzenia z naszej oferty: maszyny i automaty szwalnicze, prasowalnicze, cuttery oraz urządzenia automatyzujące produkcje.


>>Czytaj wiecej

NEWS


Zobacz najnowsze wydarzenia w branży : targi, seminaria, nowości

Czytaj więcej

KATALOG ON-LINE


NOWY katalog produktów !

Pobierz

KATALOGI MASZYN I BROSZURY


Znajdź interesującą Cię część zamienną lub akcesoria - wszystko pod ręką !

Zobacz

WYSZUKIWARKA IGIEŁ


Jakie igły pasują do Twojej maszyny ?

Wyszukaj igły