logo-eu

STRONA GŁÓWNA  >  O Firmie  >  Nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia

 

Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

W 2014 roku po raz pierwszy zostaliśmy uhonorowani Gazelą Biznesu 2013, tym samym Contec znalazł się w gronie 100  najdynamiczniejszych firm regionu łódzkiego. W 2015 roku zostaliśmy docenieni po raz kolejny, utrzymaliśmy pozycję i otrzymaliśmy tytuł Gazeli Biznesu 2014. Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia, szczególnie że nasze starania i potencjał dostrzegają nie tylko nasi Klienci, ale także prasa branżowa.

Nagroda tej kategorii jest nie tylko zwieńczeniem dotychczasowych osiągnięć, ale również zobowiązaniem. Wejście do grona najlepszych jest dla nas dodatkową siłą napędową do stałego podnoszenia jakości usług i relacji z naszymi Klientami i Partnerami handlowymi.

Więcej o rankingu>>

« Wróć
Galeria

 

>>> SERWIS I NAPRAWA 


Sprawdź naszą ofertę w zakresie naprawy maszyn szwalniczych, cutterów, ploterów, wytwornic pary i maszyn specjalistycznych.

Szkolenie pracowników oraz wsparcie technologiczne.>>Czytaj wiecej


>>> PROJEKTY UNIJNE


Transformacja firmy w kierunku Przemysłu 4.0. poprzez zastosowanie elementów Big Data w powiązaniu z automatyzacją łańcucha dostaw, prognozowania popytu i zarządzania zapasami


 

>>Czytaj wiecej


>>> ZOBACZ WIDEO

 

Sprawdź nasz kanał You Tube żeby zobaczyć jak działają urządzenia z naszej oferty: maszyny i automaty szwalnicze, prasowalnicze, cuttery oraz urządzenia automatyzujące produkcje.


>>Czytaj wiecej

NEWS


Zobacz najnowsze wydarzenia w branży : targi, seminaria, nowości

Czytaj więcej

KATALOG ON-LINE


NOWY katalog produktów !

Pobierz

KATALOGI MASZYN I BROSZURY


Znajdź interesującą Cię część zamienną lub akcesoria - wszystko pod ręką !

Zobacz

WYSZUKIWARKA IGIEŁ


Jakie igły pasują do Twojej maszyny ?

Wyszukaj igły