logo-eu

Gazele Biznesu 2013

W tym roku po raz pierwszy zostaliśmy uhonorowani Gazelą Biznesu - nagrodą dla najlepiej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. Tym samym Contec znalazł się w gronie 100  najdynamiczniejszych firm regionu łódzkiego.  Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia, szczególnie że nasze starania i potencjał dostrzegają nie tylko nasi Klienci, ale także prasa branżowa.  Jednocześnie bardzo dziękujemy wszystkim naszym Klientom i Partnerom za współpracę. To właśnie dzięki Państwu udało nam się zdobyć to prestiżowe wyróżnienie. Mamy nadzieję, że stale podnoszona jakość naszych usług będzie wpływała pozytywnie na rozwój naszych stosunków handlowych.


Uroczysta Gala Gazel Biznesu oraz wręczenie nagród odbędzie się 18 lutego 2014 w łódzkim Hotelu Andels.


Więcej informacji o rankingu >>

« Wróć

 

>>> SERWIS I NAPRAWA 


Sprawdź naszą ofertę w zakresie naprawy maszyn szwalniczych, cutterów, ploterów, wytwornic pary i maszyn specjalistycznych.

Szkolenie pracowników oraz wsparcie technologiczne.>>Czytaj wiecej


>>> PROJEKTY UNIJNE


Transformacja firmy w kierunku Przemysłu 4.0. poprzez zastosowanie elementów Big Data w powiązaniu z automatyzacją łańcucha dostaw, prognozowania popytu i zarządzania zapasami


 

>>Czytaj wiecej


>>> ZOBACZ WIDEO

 

Sprawdź nasz kanał You Tube żeby zobaczyć jak działają urządzenia z naszej oferty: maszyny i automaty szwalnicze, prasowalnicze, cuttery oraz urządzenia automatyzujące produkcje.


>>Czytaj wiecej

NEWS


Zobacz najnowsze wydarzenia w branży : targi, seminaria, nowości

Czytaj więcej

KATALOG ON-LINE


NOWY katalog produktów !

Pobierz

KATALOGI MASZYN I BROSZURY


Znajdź interesującą Cię część zamienną lub akcesoria - wszystko pod ręką !

Zobacz

WYSZUKIWARKA IGIEŁ


Jakie igły pasują do Twojej maszyny ?

Wyszukaj igły