STRONA GŁÓWNA  >  Aktualności  >  Pierwsza edycja targów Technicznych

Pierwsza edycja targów Technicznych Wyrobów Włókienniczych - za nami.

W piątek zakończyła się pierwsza edycja Targów Technicznych Wyrobów Włókienniczych połączona z Konferencją Technicznych Wyrobów Włókienniczych "InnovaTex 2013". W hali Expo-Łódź zaprezentowało się 40 wystawców produkujących wyroby z włókien.

Obecnie techniczne wyroby włókiennicze mają zastosowanie w każdej dziedzinie życia. Są wykorzystywane m.in. przez medycynę do wspierania diagnostyki, produkcji implantów i opatrywania ran. Z takich tworzyw korzysta także przemysł samochodowy, lotniczy i budowlany. Powstaje wysokospecjalistyczna odzież na potrzeby wojska, medycyny i sportu. Do Łodzi przyjechali producenci i dystrybutorzy włókien, przędzy technicznej, tkanin, dzianin technicznych, włóknin, chemii tekstylnej oraz maszyn.

Podczas trwających dwa dni targów nasza firma zaprezentowała:

  • najnowsze maszyny JUKI, przeznaczone do produkcji konfekcji ciężkiej (meble, automotive): maszyny płaskie serii LU-2810 z odkrawaczem i LU-2860, oraz maszynę słupową serii PLC-2760L.
  • pokażemy również zestaw firmy VEIT, przeznaczony do podgrzewania/uelastyczniania poszyć oraz do wykańczania produktu na gotowej formie. System składa się z mobilnej wytwornicy pary, zestawu podgrzewaczy podnoszących jakość pary i żelazek wyposażonych w różne stopy. Firma VEIT jest uznanym na świecie producentem systemów prasowalniczych, którego jesteśmy wyłącznym przedstawicielem od maj b. roku.
  • w formule multimedialnej pokażemy najnowsze rozwiązania w technologii krojenia firmy TOPCUTBULLMER. Tym razem uwagę odwiedzających będziemy chcieli skupić na jednowarstwowym cutterze PREMIUMCUT ELC. Jest to najnowsze dzieło niemieckich inżynierów, które cieszy się coraz większą popularnością w Polsce.
  • zupełnie nowymi produktami w naszej ofercie prezentowanymi podczas targów w formule multimedialnej będą urządzenia do produkcji namiotów, plandek oraz markiz firmy SMRE. Podczas targów zaprezentujemy Państwu między innymi: taśmowy ploter do ciągłego cięcia, automatyczne urządzenie do zgrzewania gorącym powietrzem, ultradźwiękiem lub ciekłym klejem, półautomatyczne urządzenie do zgrzewania oraz automatyczne urządzenie do zszywania liniowego z jeżdżącą głowicą oraz wiele innych urządzeń tej firmy.
  • najnowsze modele noży krojczych KM, EASTMAN, najnowsze rozwiązania igieł SCHMETZ, części zamienne i akcesoria potrzebne w procesie produkcji konfekcji technicznej.


W szczególności chcielibyśmy podziękować wszystkim gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko.
Do zobaczenia za rok.

« Wróć
Galeria

 

SERWIS I NAPRAWA>>Czytaj wiecej

Rozwój firmy Contec za sprawą zaprojektowania i wdrożenia nowych produktów


 

>>Czytaj wiecej


KARIERA>>Czytaj wiecej

NEWS


Zobacz najnowsze wydarzenia w branży : targi, seminaria, nowości

Czytaj więcej

KATALOG ON-LINE


NOWY katalog produktów !

Pobierz

KATALOGI MASZYN I BROSZURY


Znajdź interesującą Cię część zamienną lub akcesoria - wszystko pod ręką !

Zobacz

WYSZUKIWARKA IGIEŁ


Jakie igły pasują do Twojej maszyny ?

Wyszukaj igły