logo-eu

STRONA GŁÓWNA  >  Aktualności  >  Targi Technicznych Wyrobów

Targi Technicznych Wyrobów Włókienniczych  - już rozpoczęte.

W uroczystym otwarciu uczestniczyli Pani Poseł Elżbieta Królikowska-Kińska, Pan Mieczysław Teodorczyk – Przewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego, Pan Janusz Baranowski Dyrektor Departamentu Przedsiębiorczości w Urzędzie Marszałkowskim w Łodzi oraz Adam Kwaśniak – Z-ca Dyrektora Rozwoju Przedsiębiorczości i Miejsc Pracy UMŁ. W dniu dzisiejszym Targi można zwiedzać do godz. 18.00, jutro w godz. 10.00 – 18.00.

Podczas targów na naszym stoisku możecie zobaczyć:

  • najnowsze maszyny JUKI, przeznaczone do produkcji konfekcji ciężkiej (meble, automotive): maszyny płaskie serii LU-2810 z odkrawaczem i LU-2860, oraz maszynę słupową serii PLC-2760L.
  • pokażemy również zestaw firmy VEIT, przeznaczony do podgrzewania/uelastyczniania poszyć oraz do wykańczania produktu na gotowej formie. System składa się z mobilnej wytwornicy pary, zestawu podgrzewaczy podnoszących jakość pary i żelazek wyposażonych w różne stopy. Firma VEIT jest uznanym na świecie producentem systemów prasowalniczych, którego jesteśmy wyłącznym przedstawicielem od maj b. roku.
  • w formule multimedialnej pokażemy najnowsze rozwiązania w technologii krojenia firmy TOPCUTBULLMER. Tym razem uwagę odwiedzających będziemy chcieli skupić na jednowarstwowym cutterze PREMIUMCUT ELC. Jest to najnowsze dzieło niemieckich inżynierów, które cieszy się coraz większą popularnością w Polsce.
  • zupełnie nowymi produktami w naszej ofercie prezentowanymi podczas targów w formule multimedialnej będą urządzenia do produkcji namiotów, plandek oraz markiz firmy SMRE. Podczas targów zaprezentujemy Państwu między innymi: taśmowy ploter do ciągłego cięcia, automatyczne urządzenie do zgrzewania gorącym powietrzem, ultradźwiękiem lub ciekłym klejem, półautomatyczne urządzenie do zgrzewania oraz automatyczne urządzenie do zszywania liniowego z jeżdżącą głowicą oraz wiele innych urządzeń tej firmy.
  • najnowsze modele noży krojczych KM, EASTMAN, najnowsze rozwiązania igieł SCHMETZ, części zamienne i akcesoria potrzebne w procesie produkcji konfekcji technicznej.


Zapraszamy od odwiedzenia naszego stoiska i zapoznania się z ofertę handlową.

« Wróć

 

>>> SERWIS I NAPRAWA 


Sprawdź naszą ofertę w zakresie naprawy maszyn szwalniczych, cutterów, ploterów, wytwornic pary i maszyn specjalistycznych.

Szkolenie pracowników oraz wsparcie technologiczne.>>Czytaj wiecej


>>> PROJEKTY UNIJNE


Transformacja firmy w kierunku Przemysłu 4.0. poprzez zastosowanie elementów Big Data w powiązaniu z automatyzacją łańcucha dostaw, prognozowania popytu i zarządzania zapasami


 

>>Czytaj wiecej


>>> ZOBACZ WIDEO

 

Sprawdź nasz kanał You Tube żeby zobaczyć jak działają urządzenia z naszej oferty: maszyny i automaty szwalnicze, prasowalnicze, cuttery oraz urządzenia automatyzujące produkcje.


>>Czytaj wiecej

NEWS


Zobacz najnowsze wydarzenia w branży : targi, seminaria, nowości

Czytaj więcej

KATALOG ON-LINE


NOWY katalog produktów !

Pobierz

KATALOGI MASZYN I BROSZURY


Znajdź interesującą Cię część zamienną lub akcesoria - wszystko pod ręką !

Zobacz

WYSZUKIWARKA IGIEŁ


Jakie igły pasują do Twojej maszyny ?

Wyszukaj igły