STRONA GŁÓWNA  >  Aktualności  >  Targi Technicznych Wyrobów

Targi Technicznych Wyrobów Włókienniczych

Targi Technicznych Wyrobów Włókienniczych, które odbędą się w dniach 17 – 18 października na terenie Centrum Konferencyjno–Wystawiennicze MTŁ w Łódź przy alei Politechniki 4, są najważniejszym spotkaniem branży tekstylnej w kraju: producentów, importerów, środowiska naukowego i biznesu. Na tak ważnej imprezie nie może zabraknąć oferty handlowej firmy CONTEC.


Podczas targów na naszym stoisku będziecie państwo mogli zobaczyć:

  • najnowsze maszyny JUKI, przeznaczone do produkcji konfekcji ciężkiej (meble, automotive): maszyny płaskie serii LU-2810 z odkrawaczem i LU-2860, oraz maszynę słupową serii PLC-2760L.
  • pokażemy również zestaw firmy VEIT, przeznaczony do podgrzewania/uelastyczniania poszyć oraz do wykańczania produktu na gotowej formie. System składa się z mobilnej wytwornicy pary, zestawu podgrzewaczy podnoszących jakość pary i żelazek wyposażonych w różne stopy. Firma VEIT jest uznanym na świecie producentem systemów prasowalniczych, którego jesteśmy wyłącznym przedstawicielem od maj b. roku.
  • w formule multimedialnej pokażemy najnowsze rozwiązania w technologii krojenia firmy TOPCUTBULLMER. Tym razem uwagę odwiedzających będziemy chcieli skupić na jednowarstwowym cutterze PREMIUMCUT ELC. Jest to najnowsze dzieło niemieckich inżynierów, które cieszy się coraz większą popularnością w Polsce.
  • zupełnie nowymi produktami w naszej ofercie prezentowanymi podczas targów w formule multimedialnej będą urządzenia do produkcji namiotów, plandek oraz markiz firmy SMRE. Podczas targów zaprezentujemy Państwu między innymi: taśmowy ploter do ciągłego cięcia, automatyczne urządzenie do zgrzewania gorącym powietrzem, ultradźwiękiem lub ciekłym klejem, półautomatyczne urządzenie do zgrzewania oraz automatyczne urządzenie do zszywania liniowego z jeżdżącą głowicą oraz wiele innych urządzeń tej firmy.
  • najnowsze modele noży krojczych KM, EASTMAN, najnowsze rozwiązania igieł SCHMETZ, części zamienne i akcesoria potrzebne w procesie produkcji konfekcji technicznej.

Zapraszamy od odwiedzenia naszego stoiska i zapoznania się z ofertę handlową.

Więcej informacji na temat targów możecie przeczytać na stronie organozatora:

więcej>>

« Wróć

 

SERWIS I NAPRAWA>>Czytaj wiecej

Rozwój firmy Contec za sprawą zaprojektowania i wdrożenia nowych produktów


 

>>Czytaj wiecej


KARIERA


>>Czytaj wiecej

NEWS


Zobacz najnowsze wydarzenia w branży : targi, seminaria, nowości

Czytaj więcej

KATALOG ON-LINE


NOWY katalog produktów !

Pobierz

KATALOGI MASZYN I BROSZURY


Znajdź interesującą Cię część zamienną lub akcesoria - wszystko pod ręką !

Zobacz

WYSZUKIWARKA IGIEŁ


Jakie igły pasują do Twojej maszyny ?

Wyszukaj igły