logo-eu

STRONA GŁÓWNA  >  Aktualności  >  Drugi dzień Międzynarodowych Targów

Drugi dzień Międzynarodowych Targów Meblarskich w Ostródzie!

Półmetek targów meblarskich za nami. Dzisiejszy dzień obfitował w spotkania z klientami na stoisku firmy Contec. Szczególną uwagę odwiedzających wzbudziła maszyna JUKI LU-2810. Jest to najnowocześniejsza, dostępna na rynku, stębnówka jednoigłowa z potrójnym transportem. Maszyna ta posiada nowo opracowaną wysokość i długość ramienia głowicy, nowy silnik wysokoobrotowy (zamontowany bezpośrednio w głowicy maszyny), nowy system automatycznego smarowania. JUKI LU-2810 jest jedną z pięciu najnowocześniejszych maszyn JUKI prezentowanych na stoisku Contec podczas 40 edycji Międzynarodowych Targów Meblarskich.


W głównej hali targowej odbywały się warsztaty prowadzone przez eksperta Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli - Pana Tomasza Wiktorskiego pt. „Eksport polskich mebli na rynki Europy Wschodniej” oraz „Rynek mebli tapicerowanych w Polsce”.


Już jutro zapraszamy na koleją relację!

« Wróć
Galeria

 

>>> SERWIS I NAPRAWA 


Sprawdź naszą ofertę w zakresie naprawy maszyn szwalniczych, cutterów, ploterów, wytwornic pary i maszyn specjalistycznych.

Szkolenie pracowników oraz wsparcie technologiczne.>>Czytaj wiecej


>>> PROJEKTY UNIJNE


Transformacja firmy w kierunku Przemysłu 4.0. poprzez zastosowanie elementów Big Data w powiązaniu z automatyzacją łańcucha dostaw, prognozowania popytu i zarządzania zapasami


 

>>Czytaj wiecej


>>> ZOBACZ WIDEO

 

Sprawdź nasz kanał You Tube żeby zobaczyć jak działają urządzenia z naszej oferty: maszyny i automaty szwalnicze, prasowalnicze, cuttery oraz urządzenia automatyzujące produkcje.


>>Czytaj wiecej

NEWS


Zobacz najnowsze wydarzenia w branży : targi, seminaria, nowości

Czytaj więcej

KATALOG ON-LINE


NOWY katalog produktów !

Pobierz

KATALOGI MASZYN I BROSZURY


Znajdź interesującą Cię część zamienną lub akcesoria - wszystko pod ręką !

Zobacz

WYSZUKIWARKA IGIEŁ


Jakie igły pasują do Twojej maszyny ?

Wyszukaj igły