STRONA GŁÓWNA  >  Aktualności  >  Targi MTM Ostróda otwarte

Targi MTM Ostróda otwarte

Dzisiaj o godzinie 11:00 ruszyła 40 edycja targów meblarskich w Ostródzie! Uroczystego otwarcia dokonał Pan Krzysztof Raczkowski, Prezes Demuth Expo –głównego organizatora imprezy. W krótkiej ceremonii, udział wzięli wystawcy oraz przedstawiciele organizacji handlowych, samorządowych i administracyjnych, między innymi z Ukrainy, Szwecji, Litwy, Rosji, Niemiec…

Targi potrwają do piątku. Polscy i zagraniczni wystawcy zaprezentują najnowsze kolekcje mebli oraz nowinki z zakresu technologii produkcji.

Na tak ważnym święcie branży meblarskiej nie mogło zabraknąć oferty CONTEC!

Podczas targów na naszym stoisku odbędzie się polska premiera maszyn JUKI, przeznaczonych do produkcji tapicerki meblowej: maszyny płaskie LU-2810 i LU-2860, oraz maszyny słupowe: PLC-2710 oraz PLC-2760.

Pokażemy zestaw firmy VEIT, przeznaczony do podgrzewania/uelastyczniania poszyć oraz do wykańczania produktu na gotowej formie. System składa się z mobilnej wytwornicy pary, zestawu podgrzewaczy podnoszących jakość pary i żelazek wyposażonych w różne stopy. To pierwsze targi, na których będziemy prezentować sprzęt uznanego na świecie producenta systemów prasowalniczych, którego jesteśmy wyłącznym przedstawicielem od maj b. roku.

W formule multimedialnej pokażemy najnowsze rozwiązania w technologii krojenia firmy TOPCUTBULLMER. Tym razem uwagę odwiedzających skupimy na jednowarstwowym cutterze PREMIUMCUT ELC. Najnowsze dzieło niemieckich inżynierów cieszy się coraz większą popularnością w Polsce. Tydzień temu zakończyliśmy kolejny udany montaż w Polsce!

« Wróć
Galeria

 

SERWIS I NAPRAWA>>Czytaj wiecej

Rozwój firmy Contec za sprawą zaprojektowania i wdrożenia nowych produktów


 

>>Czytaj wiecej


KARIERA>>Czytaj wiecej

NEWS


Zobacz najnowsze wydarzenia w branży : targi, seminaria, nowości

Czytaj więcej

KATALOG ON-LINE


NOWY katalog produktów !

Pobierz

KATALOGI MASZYN I BROSZURY


Znajdź interesującą Cię część zamienną lub akcesoria - wszystko pod ręką !

Zobacz

WYSZUKIWARKA IGIEŁ


Jakie igły pasują do Twojej maszyny ?

Wyszukaj igły