logo-eu

STRONA GŁÓWNA  >  Aktualności  >  EVENT TECHNOLOGICZNY - NEO MODA - SKANOWANIE

EVENT TECHNOLOGICZNY - NEO MODA - SKANOWANIE SKANEREM 3D

W najbliższy wtorek, tj. 27 sierpnia wszyscy fani nowych technologii w branży mody będą mieć prawdziwe święto. W siedzibie VMI odbędzie się duży event poświęcony innowacjom w dziedzinie fashion. Uczestnicy będą mogli nie tylko spotkać się z ekspertami, ale też porozmawiać z praktykami wykorzystującymi nowinki XXI wieku w swoim biznesie. Atrakcją spotkania będzie możliwość zeskanowania się i zrobienia skanatara.

Zaproszenie jest adresowane również do projektantów. Mogą przyjść z modelkami, z którymi pracują na co dzień, by je zeskanować, a później wykorzystać ich wirtualny obraz w pracy projektanckiej.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 13. Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli niepowtarzalna okazję poznać nowinki technologiczne ze świata mody oraz dowiedzieć się co będzie przyszłością światowego przemysłu mody.

Zostaną poruszone następujące zagadnienia:

-skanery 3d i skanatary w przemyśle mody - prezentacje skanera 3d.

- technologia skanowania i sytmulacji 3d w projektowaniu mody

- nowe metody konstrukcji i symulacji odzieży - prezentacja programu vidya 3d

- mtm - made to measure - czy może się opłacać?

Warsztaty poprowadzą eksperci z renomowanych firm oraz specjaliści ze świata mody.

- GABRIELA DOBRZYŃSKA, PROJECT MANAGER 3D BODY SCANNING & CAD/CAM FIRMY CONTEC SP ZO.O.,

- DR INŻ. MARZANNA LESIAKOWSKA - JABŁOŃSKA, Prorektor i wykładowca Viamoda Industrial. Specjalistka w dziedzinie systemów projektowania odzieży CAD, nowoczesnych struktur odzieżowych oraz projektowania, organizacji i sterowania procesami produkcji odzieży. Obecnie prowadzi wykłady na ASP w Łodzi z zakresu materiałoznawstwa i technologii wytwarzania odzieży oraz innowacji w modzie. Uczestniczy w projektach związanych z innowacyjnymi technologiami w odzieżownictwie i opracowywaniem nowych standardów kształcenia dla pracowników przemysłu mody. Była ekspertem Akademii Szwalni oraz prowadziła wykłady dla Fashion Lab Fundacji Future in Fashion. Jest ekspertem platformy e-learningowej fashionweare.com z zakresu technologii mody.

- MACIEJ PUCIATA, FIRMA VAN THORN wykorzystująca w swojej pracy skanery 3D.

Do VMI mogą przyjść także osoby, które chcą dowiedzieć się więcej na temat naszej uczelni. Będą mogły zwiedzić budynek szkoły - sale wykładowe i pracownie, otrzymać odpowiedzi na pytania dotyczące procesu rekrutacji, specjalizacji, organizacji zajęć, atmosfery, a także wypełnić i złożyć dokumenty rekrutacyjne.

Warsztaty odbędą się przy ul. Paca 37 w Warszawie, III piętro, sala 307 w godzinach 13-16.

« Wróć
Galeria

 

>>> SERWIS I NAPRAWA 


Sprawdź naszą ofertę w zakresie naprawy maszyn szwalniczych, cutterów, ploterów, wytwornic pary i maszyn specjalistycznych.

Szkolenie pracowników oraz wsparcie technologiczne.>>Czytaj wiecej


>>> PROJEKTY UNIJNE


Transformacja firmy w kierunku Przemysłu 4.0. poprzez zastosowanie elementów Big Data w powiązaniu z automatyzacją łańcucha dostaw, prognozowania popytu i zarządzania zapasami


 

>>Czytaj wiecej


>>> ZOBACZ WIDEO

 

Sprawdź nasz kanał You Tube żeby zobaczyć jak działają urządzenia z naszej oferty: maszyny i automaty szwalnicze, prasowalnicze, cuttery oraz urządzenia automatyzujące produkcje.


>>Czytaj wiecej

NEWS


Zobacz najnowsze wydarzenia w branży : targi, seminaria, nowości

Czytaj więcej

KATALOG ON-LINE


NOWY katalog produktów !

Pobierz

KATALOGI MASZYN I BROSZURY


Znajdź interesującą Cię część zamienną lub akcesoria - wszystko pod ręką !

Zobacz

WYSZUKIWARKA IGIEŁ


Jakie igły pasują do Twojej maszyny ?

Wyszukaj igły