logo-eu

STRONA GŁÓWNA  >  Aktualności  >  Texprocess i Techtextil udany duet targowy.

Texprocess i Techtextil udany duet targowy.

Targi we Frankfurcie nad Menem są kolebka europejskiego wystawiennictwa, mająca swoje tradycje sięgające XV wieku i czasów Gutenberga, kiedy to zaczęto organizować tu targi książek. Obecnie postrzegane są, jako najsilniejszy ośrodek targowy w Europie.

Właśnie tu, w dniach 10 – 13 czerwca 2013 roku, mieliśmy okazję uczestniczenia w dwóch wydarzeniach targowych - Techtextil, Texprocess, które dzięki zbliżonej i wzajemnie się uzupełniającej specyfice zakończyły się niewątpliwym sukcesem, o czym zaświadczają statystyki ilościowe:
wystawcy: ponad 1.500 z 60 państw; odwiedzający: ponad 40 000 z 107 państw (głównie z Europy środkowej i wschodniej, Azji i Afryki północnej).


Głównym magnesem imprezy były największe na świecie Targi Tekstyliów Technicznych i Włóknin - Techtextil, wyspecjalizowane w prezentacji z tego tematu m.in. urządzeń i maszyn, akcesoriów, technologii, włókien, przędzy, dzianin, tkanin powlekanych, kompozytów, tkanin wzmacniających, technologii łączących. Podczas tak ważnej imprezy nie mogła zabraknąć również nas. Odwiedzający targi mogli spotkać naszych przedstawicieli na stoisku naszego partnera firmy SMRE gdzie odbyła się Światowa premiera plotera SM-325-TA do cięcia materiałów technicznych typu PCV.

Już po raz drugi zostały zorganizowane targi Texprocess, przeznaczone dla przemysłu tekstylnego, obejmujące tematyką przygotowanie, szycie, haft, plombowanie, łączenie, nadruki na tekstyliach, dekoracje, obróbkę, design, krawiectwo, IT oraz logistykę. Texprocess przyciągnął spośród ogólnej liczby zwiedzających ponad 20.000 gości z 86 krajów, deklarujących zainteresowanie właśnie tą tematyką. Poszczególne branżowe segmenty zostały tak usytuowane, by zapewnić odwiedzającym optymalne warunki zwiedzania.

W hali 4.0 producenci i designerzy pokazali produkty oraz innowacje w zakresie CAD/CAM i IT, w tej hali mogliście spotkać nas na stoiskach naszych dwóch partnerów firm TOPCUT BUULMER gdzie między innymi był prezentowany udoskonalony system  matching, który był zainstalowany na najnowszym jednowarstwowym cutterze ELC. Natomiast na stoisku firmy Assyst GmbH mogliście wziąć udział w realnym pokazie mody za sprawą symulacji 3D  programu VIDYA.assyst.


Halę 5.0 zarezerwowano dla maszyn do szycia i łączenia tutaj swoje stoisko miał nasz partner firma Juki, która przedstawiła najnowszą maszynę AMS – PERFECT STITCH. Dzięki obrotowej igielnicy ścieg układa się perfekcyjnie niezależnie od kierunku szycia.


Stoisko firmy Schemtz, na którym odbywała się prezentacja ZŁOTEJ IGŁY-TN znajdowało się w hali 5.1. Natomiast firma VEIT nasz nowy partner prezentowała na swoim stoisku w hali 6.0 diamentową rewolucję. Najnowszą podklejarkę FX DIAMOND, która dzięki kosmicznym kształtom nie traci cennej energii, oraz posiada rewolucyjny system czyszczenia taśm i rolek.


Również nasze stoisko odwiedziło wielu zainteresowanych współpracą gości, którzy zapoznać się z naszą firmą, produktami i ofertą handlową.


Wszystkim dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zapoznanie się z ofertą.

Do zobaczenia za dwa lata na kolejnej edycji targów Texprocess i Techtextil.

« Wróć
Galeria

 

>>> SERWIS I NAPRAWA 


Sprawdź naszą ofertę w zakresie naprawy maszyn szwalniczych, cutterów, ploterów, wytwornic pary i maszyn specjalistycznych.

Szkolenie pracowników oraz wsparcie technologiczne.>>Czytaj wiecej


>>> PROJEKTY UNIJNE


Transformacja firmy w kierunku Przemysłu 4.0. poprzez zastosowanie elementów Big Data w powiązaniu z automatyzacją łańcucha dostaw, prognozowania popytu i zarządzania zapasami


 

>>Czytaj wiecej


>>> ZOBACZ WIDEO

 

Sprawdź nasz kanał You Tube żeby zobaczyć jak działają urządzenia z naszej oferty: maszyny i automaty szwalnicze, prasowalnicze, cuttery oraz urządzenia automatyzujące produkcje.


>>Czytaj wiecej

NEWS


Zobacz najnowsze wydarzenia w branży : targi, seminaria, nowości

Czytaj więcej

KATALOG ON-LINE


NOWY katalog produktów !

Pobierz

KATALOGI MASZYN I BROSZURY


Znajdź interesującą Cię część zamienną lub akcesoria - wszystko pod ręką !

Zobacz

WYSZUKIWARKA IGIEŁ


Jakie igły pasują do Twojej maszyny ?

Wyszukaj igły