logo-eu

STRONA GŁÓWNA  >  Aktualności  >  CONTEC wyłącznym przedstawicielem grupy VEIT na

CONTEC wyłącznym przedstawicielem grupy VEIT na Polskę.

Z przyjemnością informujemy, że firma CONTEC od 15 maja 2013 została wyłącznym przedstawicielem grupy VEIT w Polsce, w skład, której wchodzą znane Państwu produkty: VEIT, BRISAY i KANNEGIESSER.
W kooperacji z firmą UP Ostafi, dotychczasowym przedstawicielem grupy, będziemy prowadzili sprzedaż urządzeń, części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych oraz usług związanych z serwisem urządzeń. Jesteśmy do dyspozycji wszystkich klientów w kwestii doradztwa technologicznego i technicznego.

Pragniemy zaprosić Państwa do odwiedzenia nas podczas targów TEXPROCESS, które odbywają się w dniach 10 – 13 czerwca 2013 we Frankfurcie nad Menem, zarówno na stoisku CONTEC A14 w hali 5.0, jak również na stoisku VEIT: hala 6 stoisko B10, na którym będą obecni nasi przedstawiciele: Jakub Nowak (tel.: +48 781 677 000) i Małgorzata Ostafi (tel.: +48 724 641 000).

Dla wszystkich z Państwa, którzy postanowią odwiedzić nas podczas targów, wspólnie z firmą VEIT przygotowaliśmy specjalną ofertę handlową. Będzie to kupon rabatowy o wartości 500 €, dołączany do każdego zamówienia złożonego w trakcie targów o wartości przekraczającej 2500 €. Otrzymana kwota dodatkowego rabatu może być wykorzystana np. na pokrycie kosztów przejazdu na targi Państwa delegacji.

« Wróć
Galeria

 

>>> SERWIS I NAPRAWA 


Sprawdź naszą ofertę w zakresie naprawy maszyn szwalniczych, cutterów, ploterów, wytwornic pary i maszyn specjalistycznych.

Szkolenie pracowników oraz wsparcie technologiczne.>>Czytaj wiecej


>>> PROJEKTY UNIJNE


Transformacja firmy w kierunku Przemysłu 4.0. poprzez zastosowanie elementów Big Data w powiązaniu z automatyzacją łańcucha dostaw, prognozowania popytu i zarządzania zapasami


 

>>Czytaj wiecej


>>> ZOBACZ WIDEO

 

Sprawdź nasz kanał You Tube żeby zobaczyć jak działają urządzenia z naszej oferty: maszyny i automaty szwalnicze, prasowalnicze, cuttery oraz urządzenia automatyzujące produkcje.


>>Czytaj wiecej

NEWS


Zobacz najnowsze wydarzenia w branży : targi, seminaria, nowości

Czytaj więcej

KATALOG ON-LINE


NOWY katalog produktów !

Pobierz

KATALOGI MASZYN I BROSZURY


Znajdź interesującą Cię część zamienną lub akcesoria - wszystko pod ręką !

Zobacz

WYSZUKIWARKA IGIEŁ


Jakie igły pasują do Twojej maszyny ?

Wyszukaj igły