STRONA GŁÓWNA  >  Aktualności  >  Targi Interzum 2013 zakończone!

Targi Interzum 2013 zakończone!

Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili nam czas. W stosunku do poprzedniej edycji, zaobserwowaliśmy nieznaczny spadek odwiedzających. Na stoiskach naszych dostawców ruch był jednak wzorowy!

Począwszy od stoiska SCHMETZ, gdzie Kasia Bednarek wraz z Elmarem Brandtem wnikliwie analizowali problemy szycia, szczególnie w zakresie tapicerowanych  mebli skórzanych.

Na stoisku JUKI, Marcin Wojtkiewicz prezentował  najnowszą LU2810 i jej najważniejsze zalety: modułową budowę i możliwość szybkiej transformacji. Swoją europejską premierę miała słupowa maszyna JUKI serii PLC2710 i PLC 2760! Więcej na temat tych nowości dowiecie się Państwo w magazynie MEBLARSTWO – zapraszamy do lektury artykułu o najnowszej serii PLC.

TOPCUTBULLMER zaprezentował najnowszy cutter PREMIUM ELC w wersji do cięcia skóry naturalnej – wraz z systemem projekcji i automatycznym układaniem, oraz w wersji do cięcia jednowarstwowego pozostałych surowców. Na stoisku czołowego producenta automatycznych krojowni czuwali Andrzej Lefik , Marcin Celmerowski, Marcin Wojtkiewicz.

W hali 9, Darek Ignaczak i Marcin Celmerowski opiekowali się klientami odwiedzającymi stoiska BEcKMANN i VEIT. Znany z nowatorskich rozwiązań K.H. Beckmann zaprezentował kilka najnowszych prototypów maszyn: urządzenia do znaczenia i cięcia zamków, maszynę do wyszywania aplikacji na bocznych panelach której konstrukcja oparta jest aż na 6 głowicach szyjących (!), najnowsze automaty do zszywania paneli, wielofunkcyjne urządzania ultradźwiękowe….

Lider w technologii prasowania i podklejania – firma VEIT zaprezentowała linię do laminowania skóry i innych tkanin tapicerskich oraz cieszące się dużym zainteresowaniem producentów tapicerki  handfinishery.

W pierwszym dniu targów swoją obecnością wspierała nas Emilia Pachlińska. Szybki przegląd oferty i czujne oko kierownictwa działu sprzedaży z pewnością wniesie sporo nowości w naszej ofercie.

Bardzo dziękujemy naszym dostawcom za przygotowanie nowych produktów, profesjonalną obsługę naszych klientów i dziesiątki prezentacji które dla nas zrobili. Do zobaczenia wkrótce we Frankfurcie!

« Wróć
Galeria

 

SERWIS I NAPRAWA>>Czytaj wiecej

Rozwój firmy Contec za sprawą zaprojektowania i wdrożenia nowych produktów


 

>>Czytaj wiecej


KARIERA>>Czytaj wiecej

NEWS


Zobacz najnowsze wydarzenia w branży : targi, seminaria, nowości

Czytaj więcej

KATALOG ON-LINE


NOWY katalog produktów !

Pobierz

KATALOGI MASZYN I BROSZURY


Znajdź interesującą Cię część zamienną lub akcesoria - wszystko pod ręką !

Zobacz

WYSZUKIWARKA IGIEŁ


Jakie igły pasują do Twojej maszyny ?

Wyszukaj igły