logo-eu

STRONA GŁÓWNA  >  Aktualności  >  Spotkajmy się na targach branży meblarskiej

Spotkajmy się na targach branży meblarskiej – Interzum 2013

Już w najbliższy poniedziałek rozpoczynają się w Kolonii trwające cztery dni targi Interzum. Jest to ważne miejsce spotkań specjalistów z branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz.
Przedstawicieli naszej firmy będziecie mogli spotkać na stoiskach firm: JUKI, TOPCUTBULLMER, SCHMETZ oraz BECKMANN.

Poniżej kontakty do naszych przedstawicieli serdecznie zapraszamy na rozmowy i prezentacje!

Andrzej Lefik
JUKI, TOPCUTBULLMER
tel. +48 601 255 340

Marcin Celmerowski
TOPCUTBULLMER, BECKMANN
tel. +48 601 354 416

Katarzyna Bednarek
SCHMETZ
tel. +48 663 903 109

Marcin Wojtkiewicz
JUKI
tel. +48 693 725 562W trakcie tegorocznej edycji targów, które odbywają się w cyklu dwuletnim, swoje nowości zaprezentuje 1480 wystawców z 60 krajów. Jest to o blisko 50 przedsiębiorstw więcej niż podczas poprzedniej edycji. Najliczniejsza reprezentacja przybędzie z Włoch, a kolejno za nimi Turcja i Hiszpania. Ekspozycje zbiorowe zorganizują między innymi firmy z Brazylii, Rumunii, USA (prawie 40 wystawców) i Wietnamu.
Ogółem targi Interzum 2013 zajmą powierzchnię 155 000 metrów kwadratowych.

W tym roku oferta wystawiennicza skoncentrowana jest na trzech działach: Materials & Nature, Function & Components oraz „Textile & Machinery”.
Hale 9 i 10 zostały przewidziane dla działu „Textile & Machinery“. Tam będą wystawione maszyny do produkcji mebli tapicerowanych i materaców, materiały tapicerskie, akcesoria, tkaniny obiciowe i skóry. Dział „Materials & Nature” będzie można zobaczyć w halach 5.1 i 6. Tam zaprezentują się wystawcy z zakresu między innymi drewna, parkietu, elementów wykończenia wnętrz, tworzyw drzewnych, warstwowych.
Dział „Function & Components” będzie zlokalizowany w halach 3.2, 4.2, 5.2, 7 i 8 i obejmie ofertę z zakresu oświetlenia i systemów oświetleniowych, półfabrykatów do produkcji mebli skrzyniowych, kuchennych, biurowych oraz regałów, okucia, zamki i inne części konstrukcyjne do mebli.

Więcej informacji na ten temat znajduje się w anglojęzycznej części strony internetowej www.interzum.com w zakładce „the fair“.

« Wróć

 

>>> SERWIS I NAPRAWA 


Sprawdź naszą ofertę w zakresie naprawy maszyn szwalniczych, cutterów, ploterów, wytwornic pary i maszyn specjalistycznych.

Szkolenie pracowników oraz wsparcie technologiczne.>>Czytaj wiecej


>>> PROJEKTY UNIJNE


Transformacja firmy w kierunku Przemysłu 4.0. poprzez zastosowanie elementów Big Data w powiązaniu z automatyzacją łańcucha dostaw, prognozowania popytu i zarządzania zapasami


 

>>Czytaj wiecej


>>> ZOBACZ WIDEO

 

Sprawdź nasz kanał You Tube żeby zobaczyć jak działają urządzenia z naszej oferty: maszyny i automaty szwalnicze, prasowalnicze, cuttery oraz urządzenia automatyzujące produkcje.


>>Czytaj wiecej

NEWS


Zobacz najnowsze wydarzenia w branży : targi, seminaria, nowości

Czytaj więcej

KATALOG ON-LINE


NOWY katalog produktów !

Pobierz

KATALOGI MASZYN I BROSZURY


Znajdź interesującą Cię część zamienną lub akcesoria - wszystko pod ręką !

Zobacz

WYSZUKIWARKA IGIEŁ


Jakie igły pasują do Twojej maszyny ?

Wyszukaj igły