STRONA GŁÓWNA  >  Aktualności  >  Targi Techtextil i Texprocess – już w

Targi Techtextil i Texprocess – już w czerwcu!

W dniach 10 – 13 czerwca będziecie mogli nas spotkać we Frankfurcie nad Menem na największych targach branży tekstyliów technicznych Techtextil oraz targach producentów maszyn i urządzeń dla przemysłu tekstylnego Texprocess.

Targi Tachtextil to kolejna edycja targów, na których spotkają się czołowi przedstawiciele branży tekstyliów technicznych. Czekają tam najnowsze innowacje i rozwiązania w zakresie technologii włókienniczej, tkanin technicznych oraz włóknin. Równolegle odbędzie się już druga edycja targów Texprocess, na których kluczowi producenci z całego świata zaprezentują odwiedzającym najnowsze rozwiązania technologiczne w dziedzinie maszyn i urządzeń dla przemysłu tekstylnego oraz systemów przygotowania i kontroli produkcji w przemyśle odzieżowym. Dodatkowym punktem targów będzie platforma kontraktacji Source-it! Stworzona specjalnie z myślą o firmach zajmujących się kontraktami przerobowymi w przemyśle odzieżowym. Kupując jedną kartę wstępu, mogą Państwo odwiedzić obie imprezy targowe, na których swoją ofertę przedstawi ponad 1500 wystawców z 50 krajów. Dla naszych stałych klientów mamy bezpłatne zaproszenia. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: info@contec.pl, tel. 42-227 11 40

Już dzisiaj zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska  hala: 5 stoisko: A14

Jednocześnie informujemy, że przedstawiciele naszej firmy będą do Państwa dyspozycji na stoiskach firm: JUKI, TOPCUTBULLMER, VEIT oraz SCHMETZ.

« Wróć

 

SERWIS I NAPRAWA>>Czytaj wiecej

Rozwój firmy Contec za sprawą zaprojektowania i wdrożenia nowych produktów


 

>>Czytaj wiecej


KARIERA>>Czytaj wiecej

NEWS


Zobacz najnowsze wydarzenia w branży : targi, seminaria, nowości

Czytaj więcej

KATALOG ON-LINE


NOWY katalog produktów !

Pobierz

KATALOGI MASZYN I BROSZURY


Znajdź interesującą Cię część zamienną lub akcesoria - wszystko pod ręką !

Zobacz

WYSZUKIWARKA IGIEŁ


Jakie igły pasują do Twojej maszyny ?

Wyszukaj igły