logo-eu

STRONA GŁÓWNA  >  Aktualności  >  Contec na targach Interzum w Niemczech!

Contec na targach Interzum w Niemczech!

W dniach od 13 do 16 maja br. CONTEC weźmie udział w międzynarodowych targach meblowych Interzum w Kolonii.

Wydarzenie to uważane jest za najważniejszą platformę komunikacji dla dostawców akcesoriów dla przemysłu meblarskiego, producentów  specjalistycznych maszyn i firm opracowujących technologie. Targi są również miejscem debiutów innowacyjnych produktów oraz forum nowych trendów.

Na tych targach nie może zabraknąć naszej firmy. Przedstawiciele naszej firmy będą do Państwa dyspozycji na stoiskach firm: JUKI, TOPCUTBULLMER, SCHMETZ oraz BECKMANN.
Odbywające się, co dwa lata targi Interzum są największymi targami tego typu na świecie. Pojawiają się na nich najważniejsi producenci i klienci z branży produkcji mebli, materacy, automotive. W poprzedniej edycji wystawy targowe w Kolonii odwiedziło blisko 50 tysięcy osób  z całego świata. W tym roku organizatorzy liczą na jeszcze lepszy wynik.

Serdecznie zapraszamy na rozmowy i prezentacje!

« Wróć

 

>>> SERWIS I NAPRAWA 


Sprawdź naszą ofertę w zakresie naprawy maszyn szwalniczych, cutterów, ploterów, wytwornic pary i maszyn specjalistycznych.

Szkolenie pracowników oraz wsparcie technologiczne.>>Czytaj wiecej


>>> PROJEKTY UNIJNE


Transformacja firmy w kierunku Przemysłu 4.0. poprzez zastosowanie elementów Big Data w powiązaniu z automatyzacją łańcucha dostaw, prognozowania popytu i zarządzania zapasami


 

>>Czytaj wiecej


>>> ZOBACZ WIDEO

 

Sprawdź nasz kanał You Tube żeby zobaczyć jak działają urządzenia z naszej oferty: maszyny i automaty szwalnicze, prasowalnicze, cuttery oraz urządzenia automatyzujące produkcje.


>>Czytaj wiecej

NEWS


Zobacz najnowsze wydarzenia w branży : targi, seminaria, nowości

Czytaj więcej

KATALOG ON-LINE


NOWY katalog produktów !

Pobierz

KATALOGI MASZYN I BROSZURY


Znajdź interesującą Cię część zamienną lub akcesoria - wszystko pod ręką !

Zobacz

WYSZUKIWARKA IGIEŁ


Jakie igły pasują do Twojej maszyny ?

Wyszukaj igły