logo-eu

STRONA GŁÓWNA  >  Aktualności  >  IV Seminarium branżowe dla producentów

IV Seminarium branżowe dla producentów odzieży ochronnej.

W dniu 18 kwietnia 2013 roku w hotelu HOLIDAY INN w Łodzi odbyła się IV edycja Seminarium branżowego dla producentów odzieży ochronnej, zawodowej i specjalistycznej, rękawic oraz obuwia do użytku zawodowego COATS PRO.
 
Seminarium to inicjatywa, mająca umożliwić zdobycie kompleksowej wiedzy oraz wymianę informacji między przedstawicielami jednostek certyfikujących, nauki, dostawcami komponentów oraz producentami działającymi w sektorze najwyższej jakości odzieży ochronnej i zawodowej.

COATS POLSKA wspólnie z firmami:

- CONTEC
- CIOP-PIB
- DUPONT
- FREUDENBERG
- SYMPATEX

oraz prorektorem Szkoły Wyższej VIAMODA Industrial - dr Marzanną Lesiakowską- Jabłońską

miał okazję gościć ponad 100 osób z 42 firm z całej Polski.

Słuchacze zostali zapoznani z zagadnieniami związanymi z podstawową wiedzą dotyczącą odzieży ochronnej z uwzględnieniem wymagań stawianych poszczególnym rodzajom odzieży, sprecyzowanym w odpowiednich normach. Przedstawiono im informacje na temat procesu certyfikacji tj. procedury postępowania i wymaganych dokumentów oraz wyjaśnione zostały kwestie, które najczęściej wzbudzają wątpliwości wśród producentów odzieży przy procesie certyfikacji.

Freudenberg, Coats, Contec, Sympatex oraz DuPont przedstawili najnowsze osiągnięcia myśli technologicznej swoich inżynierów już wprowadzone do użytku codziennego.
A na sam koniec wizję zmian jakie w niedługiej przyszłości nas czekają w modzie funkcjonalnej m.in. w odzieży ochronnej zaprezentowała dr Marzanna Lesiakowska- Jabłońska.

Dziękujemy wszystkim za obecność i do zobaczenia za rok!

« Wróć
Galeria

 

>>> SERWIS I NAPRAWA 


Sprawdź naszą ofertę w zakresie naprawy maszyn szwalniczych, cutterów, ploterów, wytwornic pary i maszyn specjalistycznych.

Szkolenie pracowników oraz wsparcie technologiczne.>>Czytaj wiecej


>>> PROJEKTY UNIJNE


Transformacja firmy w kierunku Przemysłu 4.0. poprzez zastosowanie elementów Big Data w powiązaniu z automatyzacją łańcucha dostaw, prognozowania popytu i zarządzania zapasami


 

>>Czytaj wiecej


>>> ZOBACZ WIDEO

 

Sprawdź nasz kanał You Tube żeby zobaczyć jak działają urządzenia z naszej oferty: maszyny i automaty szwalnicze, prasowalnicze, cuttery oraz urządzenia automatyzujące produkcje.


>>Czytaj wiecej

NEWS


Zobacz najnowsze wydarzenia w branży : targi, seminaria, nowości

Czytaj więcej

KATALOG ON-LINE


NOWY katalog produktów !

Pobierz

KATALOGI MASZYN I BROSZURY


Znajdź interesującą Cię część zamienną lub akcesoria - wszystko pod ręką !

Zobacz

WYSZUKIWARKA IGIEŁ


Jakie igły pasują do Twojej maszyny ?

Wyszukaj igły