logo-eu

STRONA GŁÓWNA  >  Aktualności  >  Moda znów opanuje Łódź.

Moda znów opanuje Łódź.

Od czwartku do niedzieli Łódź zamieni się w miasto mody, stanie się to za sprawą 8 edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland.


Firma Contec podczas imprezy zaprezentuje swoją nowości produktową: kompletne studio fotograficzne przeznaczone do robienia zdjęć pozbawiając je tła w 30 sekund – StyleShoots. Jest to idealne narzędzie dla projektantów oraz  sklepów e-commerce zajmujących się sprzedażą odzieży, obuwia, galanterii i dodatków.


Podczas tej edycji zalety technologii Styleshoots zostaną zaprezentowane z wykorzystaniem kolekcji znanej i prężnie działającej marki Monika Błażusiak, swobodnie balansującej między modą a sztuką. Unikalne produkty, wykonane z wysokiej jakości materiałów są efektem niezwykłego smaku projektowego.


Po za odwiedzeniem stoisk wystawców odwiedzających imprezę czekają cztery dni pokazów mody. Na głównej scenie Designer Avenue swoje kolekcje na jesień i zimę 2013/2014 zaprezentują się m.in.: Agata Wojtkiewicz, Agnieszka Orlińska, Berenika Czarnota, Kędziorek, Michał Szulc, MMC Studio, Natalia Jaroszewska i NENUKKO. Pojawią się też kolekcje Tomaotomo by Tomasz Olejniczak, Wioli Wołczyńskiej, Grome Design, Kamilli Gawrońskiej-Kasperskiej, marki Project ZOA Łukasza Jemioła i Jarosława Juźwina.


Więcej informacji o imprezie na stronie organizatora: FashionPhilosophy FashionWeek Poland 2013:

http://www.fashionweek.pl/events/show/362

« Wróć
Galeria

 

>>> SERWIS I NAPRAWA 


Sprawdź naszą ofertę w zakresie naprawy maszyn szwalniczych, cutterów, ploterów, wytwornic pary i maszyn specjalistycznych.

Szkolenie pracowników oraz wsparcie technologiczne.>>Czytaj wiecej


>>> PROJEKTY UNIJNE


Transformacja firmy w kierunku Przemysłu 4.0. poprzez zastosowanie elementów Big Data w powiązaniu z automatyzacją łańcucha dostaw, prognozowania popytu i zarządzania zapasami


 

>>Czytaj wiecej


>>> ZOBACZ WIDEO

 

Sprawdź nasz kanał You Tube żeby zobaczyć jak działają urządzenia z naszej oferty: maszyny i automaty szwalnicze, prasowalnicze, cuttery oraz urządzenia automatyzujące produkcje.


>>Czytaj wiecej

NEWS


Zobacz najnowsze wydarzenia w branży : targi, seminaria, nowości

Czytaj więcej

KATALOG ON-LINE


NOWY katalog produktów !

Pobierz

KATALOGI MASZYN I BROSZURY


Znajdź interesującą Cię część zamienną lub akcesoria - wszystko pod ręką !

Zobacz

WYSZUKIWARKA IGIEŁ


Jakie igły pasują do Twojej maszyny ?

Wyszukaj igły