logo-eu

STRONA GŁÓWNA  >  Aktualności  >  Mini Szwalnia 2013 w Ptak Outlet

Mini Szwalnia 2013 w Ptak Outlet

Nasza firma wspólnie z Ogólnopolską Federacją Stowarzyszeń Kupców i Przedsiębiorców, Stowarzyszeniem Kupców CH "Ptak” oraz Szwalnią - tylko dla profesjonalistów zaprasza państwa na imprezę wystawienniczo - seminaryjną  „Mini Szwalnia 2013” z zakresu technologii produkcji odzieży organizowaną w dniu 11 kwietnia w godzinach od 13:00 do 18:00 w pomieszczeniach Ptak-Outlet w Rzgowie.
Firma Contec podczas Mini Szwalni zaprezentuje kilka urządzeń ze swojej bogatej oferty handlowej. Na stoisku będziecie mogli zobaczyć dwie maszyny do szycia Juki: stebnówka  DDL8700AS7 i overlock MO6714S oraz maszyny do domowego szycia overlock i stębnówkę, jak również firma postanowiła odwiedzającym zaprezentować stół do prasowania VEIT UNISET.

Otwarte seminarium dla przedsiębiorców planowane na godz. 15:30 będzie dotyczyć tematu „Szycie trudnych materiałów – tkaniny przezroczyste, elastyczne oraz jedwabie. Dobór właściwych maszyn, wkładów, nici i igieł.” W czasie imprezy będą do Państwa dyspozycji przedstawiciele producentów maszyn szyjących, urządzeń prasowalniczych, krojczych, nici, wkładów i innych dodatków najwyższej jakości. Mile widziane będą próbki tkanin, z którymi mają Państwo problemy w szyciu.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska oraz uczestnictwa w seminarium.

« Wróć
Galeria

 

>>> SERWIS I NAPRAWA 


Sprawdź naszą ofertę w zakresie naprawy maszyn szwalniczych, cutterów, ploterów, wytwornic pary i maszyn specjalistycznych.

Szkolenie pracowników oraz wsparcie technologiczne.>>Czytaj wiecej


>>> PROJEKTY UNIJNE


Transformacja firmy w kierunku Przemysłu 4.0. poprzez zastosowanie elementów Big Data w powiązaniu z automatyzacją łańcucha dostaw, prognozowania popytu i zarządzania zapasami


 

>>Czytaj wiecej


>>> ZOBACZ WIDEO

 

Sprawdź nasz kanał You Tube żeby zobaczyć jak działają urządzenia z naszej oferty: maszyny i automaty szwalnicze, prasowalnicze, cuttery oraz urządzenia automatyzujące produkcje.


>>Czytaj wiecej

NEWS


Zobacz najnowsze wydarzenia w branży : targi, seminaria, nowości

Czytaj więcej

KATALOG ON-LINE


NOWY katalog produktów !

Pobierz

KATALOGI MASZYN I BROSZURY


Znajdź interesującą Cię część zamienną lub akcesoria - wszystko pod ręką !

Zobacz

WYSZUKIWARKA IGIEŁ


Jakie igły pasują do Twojej maszyny ?

Wyszukaj igły