Nasz Zespół

Contec to nowoczesna firma działająca na rynku międzynarodowym w zakresie sprzedaży maszyn szwalniczych, urządzeń krojczych i prasowalniczych, oprogramowania do projektowania odzieży, części zamiennych i akcesoriów niezbędnych do produkcji odzieży i konfekcji technicznej.

Jesteśmy ambitni, profesjonalni i kreatywni. Razem tworzymy nie tylko prężną firmę o ustabilizowanej pozycji, ale również przyjazne miejsce pracy. Jesteśmy zgranym zespołem młodych ludzi, pracujemy w przyjaznej i rodzinnej atmosferze.Nasza wyspecjalizowana kadra pracowników składa się zarówno z handlowców, jak i z wysoko wykwalifikowanych techników z Działu Serwisowego. Oprócz standardowych napraw maszyn szwalniczych, urządzeń krojczych i prasowalniczych, elektroniki, oferujemy również usługi w zakresie naprawy cutterów oraz lagowarek, a także szkolenia pracowników i wsparcie technologiczne.


Do Państwa dyspozycji pozostaje również nasz Dział IT, które nie tylko oferuje Państwu najnowsze rozwiązania w zakresie systemów przygotowania produkcji oraz skanowania 3D, ale także zapewnia szkolenia dla konstruktorów z zakresu obsługi systemów CAD przeprowadzane przez wyspecjalizowanych trenerów.

« Wróć

 

SERWIS I NAPRAWA>>Czytaj wiecej

Rozwój firmy Contec za sprawą zaprojektowania i wdrożenia nowych produktów


 

>>Czytaj wiecej


KARIERA>>Czytaj wiecej

NEWS


Zobacz najnowsze wydarzenia w branży : targi, seminaria, nowości

Czytaj więcej

KATALOG ON-LINE


NOWY katalog produktów !

Pobierz

KATALOGI MASZYN I BROSZURY


Znajdź interesującą Cię część zamienną lub akcesoria - wszystko pod ręką !

Zobacz

WYSZUKIWARKA IGIEŁ


Jakie igły pasują do Twojej maszyny ?

Wyszukaj igły