STRONA GŁÓWNA  >  AUTOMATYCZNA KROJOWNIA


AUTOMATYCZNA KROJOWNIAFirma Topcut-Bullmer jest liderem w zakresie budowy urządzeń lagujących, cutterów tnących oraz organizacji magazynu tkanin. Firma proponuje również optymalizację rozkroju tkanin, zaawansowane systemy transportu tkanin, a po połączeniu z firmą Topcut, technologię automatycznego rozkroju skóry. Urządzenia proponowane przez Topcut-Bullmer są każdorazowo dostosowywane do indywidualnych potrzeb każdego klienta i charakteryzują się wysoką wydajnością w połączeniu z niezawodnością i niskimi kosztami eksploatacji.


Nasza podstawowa zasada:
jakość, jakość i jeszcze raz jakość!
Czyli: czym kierować się przy wyborze cuttera

Rynek urządzeń krojących przeszedł w ostatnim czasie sporą rewolucję. Pojawiło się wielu nowych dostawców. Kilkuletnie doświadczenia klientów w użytkowaniu cutterów zmieniło kryteria jakimi klienci kierują się przy zakupie nowego sprzętu. W każdym przypadku to znaczny wydatek i zmiana technologicznego oblicza firmy (zmiana krojowni manualnej na automatyczną, uzależnia bezpieczeństwo produkcji od techniki). Dlatego też, pierwszym i najważniejszym kryterium jest niezawodność urządzenia. Klienci analizują łączny czas awarii i przestojów w określonym przedziale czasowym. Tutaj Topcut Bullmer nie ma sobie równych!Na rynku polskim można spotkać dwudziestoletnie maszyny tego producenta, które wciąż pracują i zarabiają.

Martwisz się o koszty eksploatacji?
Z nami nie musisz!
Czyli: jak bezbłędnie uciąć zbędne koszty

Kolejną rzeczą na którą klienci zwracają szczególną uwagę, to koszty eksploatacji i serwisu. W tym miejscu niemiecki producent bije na głowę konkurencję. W większości przypadków, klienci po odpowiednim szkoleniu nie są zmuszani do korzystania z autoryzowanego serwisu – bieżących przeglądów mogą dokonywać sami. Oczywiście autoryzowany przedstawiciel, CONTEC zapewnia pełną obsługę w razie potrzeb lub życzeń klientów. Dla klientów, którzy nie dysponują wyspecjalizowaną kadra, CONTEC oferuje różne formy pakietów serwisowych, które nie są zbyt kosztowne. Jakiekolwiek czynności dokonywane przy urządzeniu wymuszane są przez technologiczne zużycie części. Zasada jest taka: naprawiamy jak się zepsuje. Producent nie wymaga od klienta okresowych przeglądów wraz z kosztowną wymiana podzespołów napędowych.


Chcesz być na bieżąco czy o jeden krok do przodu?
Czyli: jakie są najnowsze rozwiązania w konstrukcji urządzeń CNC

W najnowszej serii cutterów Procut i Premiumcut zastosowano nowe sterowanie cyfrowe. Maszyny stały się dzięki temu jeszcze bardziej dokładne, szybsze i przyjaźniejsze w obsłudze. Nowy software pozwala na precyzyjne programowanie parametrów w zależności o rodzaju produkcji (maszyna automatycznie dostosowuje prędkość do trudnych odcinków). Wszyscy nasi klienci docenią ogromne korzyści jakie można uzyskać z kolejnych udoskonaleń wprowadzonych przez producenta tj : system skanowania 3D powierzchni taśmy tnącej umożliwiające automatyczny docisk noża zapobiegający przecinaniu taśmy w cutterach jednowarstwowych, zmiana konstrukcji prowadzenia noża (system podwójnych łożysk), zmiana softu zwiększająca dokładność wykrojów (programowe spowolnienie głowicy na ciasnych zakrętach). TOPCUT BULLMER wprowadził na rynek nowy system do rozkroju skór wyposażony m.in. w nowy system automatycznego skanowania i rozpoznawania błędów oraz system do automatycznego układania. Skanowanie i kompletny wykrój skóry dokonuje się w niecałe 5 minut!


Problemy z wykrojem skóry ? Nasi klienci ich nie znają!
Czyli: poznaj rewolucyjny system ProNest marki Topcut/Bullmer

Coraz więcej producentów decyduje się na zakup systemu do wykrawania skóry. Sporo kłopotów przysparza oznaczanie błędów i stref jakościowych. Bullmer oferuje niezwykle prosty i intuicyjny sposób znakowania – wszystko odbywa się za pomocą markera i kreski jaką musi zrobić operator wskazując strefy. Wyraźne błędy i uszkodzenia surowca wykrywane są automatycznie. Dla klientów, którzy mają duża zmienność produkcji istnieje możliwość zakupu maszyny uniwersalnej - do rozkroju skóry, ekoskóry bądź jednowarstwowego krojenia tkanin. Klienci Topcut Bullmer to w dużej części klienci produkujący duże ilości, gdzie cuttery sa maksymalnie obciążone. Urządzenia bez problemu wytrzymują wieloletnią pracą 24 h / 7 dni w tygodniu!To czołowi producenci tapicerki meblowej, gdzie nie tylko trwałość i niezawodność, ale 100% dokładność są największymi wyzwaniami. Każdy z klientów może liczyć na zoptymalizowanie i dostosowanie sprzętu do konkretnych potrzeb. Każda maszyna budowana jest dla konkretnego klienta po wcześniejszym wywiadzie technologicznym i wizycie w zakładzie produkcyjnym klienta. Nie ma maszyn standardowych, które w magazynie czekają na klienta.

 

SERWIS I NAPRAWA>>Czytaj wiecej


Marka PROF INDUSTRIAL


 

>>Czytaj wiecej


AUTOMATYCZNA KROJOWNIA>>Czytaj wiecej

NEWS


Zobacz najnowsze wydarzenia w branży : targi, seminaria, nowości

Czytaj więcej

KATALOG ON-LINE


Katalog produktów 2017/2018

Pobierz

KATALOGI MASZYN I BROSZURY


Znajdź interesującą Cię część zamienną lub akcesoria - wszystko pod ręką !

Zobacz

WYSZUKIWARKA IGIEŁ


Jakie igły pasują do Twojej maszyny ?

Wyszukaj igły